Astroloji

Nisan Ayı Burç Yorumları 2019

Nisan ayı burç yorumları yazımda sizlere bu ay içinde yaşamanız olası durumlarla ilgili bilgiler verdim. 

NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU

Aşk konusunda bu ay şans sizden yana. Evlilik düşünenler gönüllerine göre bir eş adayı bulabilirler. Sağlık konusunda bu ay formunuzdasınız. İş hayatınızda konsantrasyonunuz yerinde. İş arkadaşlarınızla ilişkilerinizi dengede tutmalısınız. Aile içinde babanızla fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Yatırımla ilgili konularda biraz daha beklemenizde fayda var.

Koç Burcu ve Cinsellik – Burçların Cinsel Hayatı

BOĞA BURCU

Ay sonuna kadar sağlıkla ilgili sorununuz yok, ancak ay sonunda risk almaktan kaçınmalı, kontrollerinizi yaptırmalısınız. Ruhsal açıdan kendinizi iyi hissetmek istiyorsanız kendinize vakit ayırmalısınız. Seyahat planlarınızı ve önemli işlerinizi bu ay ertelemenizde fayda var. İş yerinde bazı gerginlikler çıkabilir, sinirlerinize hakim olmanızı öneririm. Maddi açıdan şimdilik sorunsuz görünüyorsunuz ancak ay sonuna doğru beklenmedik harcamalar çıkabilir, dikkatli olmalısınız. Aile içinde sağlık sorunları çıkabilir, aile bireylerinizin gecikmiş kontrolleri varsa ihmal etmeyin..

Boğa Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

İKİZLER BURCU 

Enerjik ve macera dolu bir ay sizi bekliyor. Bu koşturmacalar içinde sağlığınız sinyal verebilir. Dikkatli olmazsanız bedensel ve ruhsal sorunlar yaşayabilirsiniz. İlişkiler açısından fazla bir problem gözükmüyor. Partnerinizle geçmişten kalan bir sıkıntı ile ilgili çözüme ulaşabilirsiniz. Evli olanlar minik tartışmalara, evlilik düşüncesinde olanlarsa hayatınızın aşkı ile karşılaşmaya hazırlıklı olun. İş hayatınız biraz yoğun ve zorlu olabilir. İş arkadaşlarınızla uyumlu olmaya çalışın. Aileniz ve sevdiklerinizle güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

İkizler Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

YENGEÇ BURCU

Bedensel ve ruhsal sağlığınız ayın ilk haftalarında harika olabilir, ancak kalan günlerde dikkatli olmanızda fayda var. İş yerinde verimli çalışmalar yapabilir, ilerleme kaydedebilirsiniz. Geliriniz de artış olabilir ancak hemen açılmayın ay sonuna doğru sıkışıklık yaşayabilirsiniz. Aile içinde güzel haberlerle mutlu ve neşeli günler geçirebilirsiniz. Miras konularında gelişmeler olabilir.

Yengeç Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

ASLAN BURCU

Sağlık açısından bu ayın genelinde pek sorun yaşamayacaksınız. İş hayatınızda bazı karmaşalar olabilir. Geliriniz artabilir. Aileniz sizden maddi anlamda destek bekleyebilir. Harcamalarınızı kontrol altında tutmalısınız. Evli olanlar eşleriyle keyifli zamanlar geçirebilir. Evlenmemiş olanlar ilişkilerini rayına oturtabilir.

Aslan Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

BAŞAK BURCU 

Sağlık konusunda bu ay şanslısınız. İş hayatınız sakin geçecek, önemli fırsatlar karşınıza çıkabilir. Rakipleriniz sizden ilham alabilir, yolunuza çıkmamaları için dikkati elden bırakmayın. Maddi açıdan kimseye güvenmemenizi tavsiye ederim. Geliriniz artabilir, aileniz sizden destek bekleyebilir. Aileniz ile ilişkileriniz keyifli gidecek.

Başak Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

TERAZİ BURCU

Bu ay biraz iniş çıkışlı geçecek sizin için. Özel ve iş hayatınızda ilgilenmeniz gereken bir takım sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Önemli kararlar alırken iki kere düşünmenizde fayda var. İşleriniz yoğunlaşabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Maddi açıdan harcamalarınızı düzenlemeli, gelir-gider dengenizi ayarlamalısınız. Ailenize karşı sorumluluklarınız artabilir.

Terazi Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

AKREP BURCU 

Bu ay sizin için biraz karmaşık geçebilir. Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Gelirinizde artış olabilir. İş hayatınızda yükselebilirsiniz, emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Nisanın sonuna doğru enerjinizde düşüş olabilir. Ay sonunda yapmayı planladığınız seyahatte dikkatli olmalısınız.

Akrep Burcu Ve Cinsellik – Burçların Cinsel Hayatı

YAY BURCU

İş hayatınızda başarılar elde edebilirsiniz ancak diğer konularda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekli. İlişkinizde stresli ve gergin anlar yaşayabilirsiniz. Evli olanlar bir takım sorunlarla karşılaşabilir. Aile ilişkilerinizde yıpratıcı süreçler geçirebilirsiniz. Önemli kararları alırken biraz daha enine boyuna düşünmelisiniz. Maddi açıdan harcamalarınızı dengede tutmanız gereken bir dönemdesiniz.

Yay Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

OĞLAK BURCU

İş hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ancak ay sonuna doğru sıkıntılar çıkabilir. Maddi açıdan düzene oturmak üzeresiniz. Aile içinde ufak tartışmalar gündeme gelebilir. Biraz daha anlayışlı ve sağduyulu olmalı ve orta yolu bulmaya çalışmalısınız. Sevdiğinizle ilişkiniz keyifli gidiyor, zaman zaman bunalsanız da zamanla her şey yoluna girecektir.

Oğlak Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

KOVA BURCU

Bu ay sizin için sorunsuz geçecek diyebilirim. Maddi açıdan beklemediğiniz bir para bir anda önünüze gelebilir. Yurt dışı seyahatleri gündeminize oturabilir. Aile içinde ufak tefek sıkıntılar çıksa da siz bunları sakin kalarak kolayca çözeceksiniz. İş hayatınızda yükselme yaşayabilirsiniz. Şansınız oldukça yüksek. İlişkinizde istikrarı koruyacaksınız, cinsel anlamda da keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Kova Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

BALIK BURCU

Sağlık açısından biraz sıkıntılı zamanlar geçirebilirsiniz. İş hayatınızda başarılı ve verimli olacağınız bir ay olacak. Emeklerinizin karşılığını maaş artışı olarak alabilirsiniz. Ancak siz yine de geliriniz artsa da fazla açılmayın. Ailenizle birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. İlişkilerinizde de her şey yolunda gidiyor bu ay. Bir sevgiliniz yoksa da yeni bir aşkın kapınızı çalmasına az kaldı.

Balık Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

Nisan ayı burç yorumları yazımın sonuna geldim. Hepinize sağlıklı, huzurlu, mutlu bir bahar ayı dilerim. Bir sonraki yazım 19 Nisan Dolunayı ile ilgili olacak. Takipte kalın.

Sevgiyle…

Burçlara Göre Dekorasyon Önerileri

 

İlgili Makaleler

14 Yorum

  1. çok güzel bir yazı olmuş :) yazanın ellerine sağlık. bir aslan burcu olarak Evlenmemiş çiftler, bu ayın ilk on günü ilişkilerinde sorunsuz günler geçirebilirler. Diğer günler için dikkatli olmalarında fayda var. diyor dikkat edelim bari :)

  2. finansal olarak iş yerimde parasız kaldık. bakalım nasıl çıkacağız bu durumdan. umarım kısa zamanda bu sorundan kurtuluruz.

  3. Okulda mali konularda sıkıntı çekiyoruz. Sonuçta burasıda iş yerim benim. Umarım 23 Nisanda yapacağımız çekiliş ile okula maddi gelir getireceğiz. Böylece biraz da olsa bütçemiz rahatlar umarım.

  4. Bu gun aldigim haber hic guzel degildi insallah guzel haberler bekliyorum o haberleri alirim ben niye yengecim yaa Püüü bana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu