AstrolojiGündem

Nisan Ayı Burç Yorumları

Nisan ayı burç yorumları yazımıza hoş geldiniz. Burçlara inanır mısınız? Gerçekten doğum gününüz ve doğum saatiniz karakterinizi etkiler mi? Sizi bilmiyoruz ama biz inanıyoruz. Müge Önel’in yorumlarıyla burç yazımıza hoş geldiniz.

Nisan Ayı Burç Yorumları

koç burcu günlük yorum

KOÇ ( 21 MART – 20 NİSAN )

Nisan ayı burç yorumları Koç burcu ile başlıyor.

Bu ne enerji bu ne keyif bu ay sizin ayınız vallahi.
Sevgiliniz var ise ya da evli iseniz sevgi pıtırcığı olmaya hazır olun. Duygusallığınız hat safhada…
Çocuğunuz var ise ilgi bekliyor.Hadi ama beraber bir puzzle çözün, havalar da güzelleşti parka falan gidin hatta salıncakta o sizi sallasın size de iyi gelir.
Devam eden ilişkilerinizi ileri bir boyuta taşımak için adımlar atabilirsiniz ama yine de iyice düşünün derim uçuruma atılan bir adım olmasın, ayakları sağlam basalım.
Bir sevgiliniz yoksa her an bu durum değişebilir. Ay ne heyecanlıdır ilişkilerin ilk zamanları. Hadi hayırlısı…
Maddiyatla ilgili konular biraz sıkıntılı olabilir, vitrinlerden uzak durun, dışarıda yemeyin bence. İş hayatınızda aktif olacağınız bir dönem, çalışmayana para yok.
Sağlığınız gayet yerinde, sportif aktivitelere başlamak için uygun zaman.

boğa burcu günlük yorum

BOĞA ( 21 NİSAN – 21 MAYIS)

Boğa burçları sizi biraz paragöz görüyorum bu ay. Kendinizi fena halde işe güce kaptırmışsınız. Çabalarınızın karşılığını alacaksınız, tabi ekmek aslanın ağzında ne yapacaktınız ya? Hesapta olmayan el sıkışmalar size olumlu çok şey katabilir.
Aşk hayatınız biraz kaotik görünüyor. İletişim sorunları yaşanabilir. Siz “ak” derken karşınızdaki “ka” diyebilir. Aranızdaki bağlar çeliktense bu kaoslar atlatılabilir ancak zaten sorunlarınız çok ise kibarca “bye bye” diyebilirsiniz.
Sağlıkla ilgili konular yolunda gidiyor. Süre gelen ağrılar, sızılar azalacak, ruhen rahatlama da söz konusu. Ama yine de dikkat etmekte fayda var. Hayat koşturmacalarının arasında kendimizi kaybediyoruz bazen biraz kendinizle de ilgilenin bence .

 

ikizler haftalık yorum

İKİZLER ( 22 MAYIS – 22 HAZİRAN )

İkizler bu ay şanslısınız. Bazı planlarınız gerçekleşecek. Ancak kötü haber; Merkür retrosu sebebiyle zorluklar da beraberinde geliyor .
Dostlarınızla ilişkilerinizi gözden geçirmeniz gerekli. Bazı dost sanılanlar arkadan hançerlemek için pusuda bekler dikkat etmek lazım.
Net kararlar almak için pek doğru bir ay değil. İlla karar alacağım diyorsanız da ince eleyip sık dokuyun derim. Bu ay biraz telaşlı hissedebilirsiniz, sağduyulu olmanız faydanıza olur.
Maddi açıdan açılmamak ve tutumlu olmak gerekli.
Ruhsal açıdan biraz daralmış görünüyorsunuz senelik izninizden evde oturup dinlenmek için birkaç güncük kullansanız mı acaba?
Sağlığınız iyi gibi ama biraz kilo fazlanız var sanki, bence spora başlama zamanıdır hem yaz da geliyor, yüzmeyi biliyorsanız fazladan can simidine gerek yok.

yengeç burcu günlük yorum

YENGEÇ ( 23 HAZİRAN – 22 TEMMUZ )

Değişime hazır olun. Yenilikler ardarda geliyor. Farklı dostluklar, yepyeni bir iş hayatı, çevre değişikliği derken maddiyat biraz sarsılabilir. Familyanızı ve minnoş sevgilinizi ihmal edebilirsiniz, tribe maruz kalmak istemiyorsanız dengeyi kurmalısınız. Bu Merkür retrosu bu ay her burcun korkulu rüyası sizde de iletişim sıkıntıları doğurabilir. Sakinliğinizi koruyup sevdiklerinizle mantıklı konuşmalar yapabilirseniz fazla etkilenmeden kurtulabilirsiniz.
Saçınız, sakalınız, giyim tarzınız, makyajınız biraz değişiklik istiyor gibi, değişim iyi hissettirir haydi biraz cesaret.
Fiziken ve ruhen yorgun hissediyor olabilirsiniz, sağlığınıza dikkat edin. Size iyi gelecek bir hobi bulmak için uygun zaman, iç sesinize kulak verin.

aslan burcu yorumlar

ASLAN ( 23 TEMMUZ – 22 AĞUSTOS )

Sosyallik açısından zirve yapacaksınız. Maddiyatta bir artış söz konusu, bulunduğunuz işte bir kademe atlama olabilir ya da toptan farklı bir işe geçebilirsiniz. Çok çalışıyorsunuz performansınız kurduğunuz iş arkadaşlıkları sayesinde de artıyor. Maşallah diyelim, bu kadar para çarçur olmasın aman diyeyim biraz yatırım yapın bence.
Uzak ilişki yaşayan aslanlar sonunda buluşup karşılıklı kahve içmenin keyfine varabilir. İlişkiniz yoksa şayet yeni aşklar başlayabilir. Devam eden bir ilişkiniz varsa da huzurlu ve midenizde kelebeklerin uçuştuğu günler yakındır. Bir grup aslan ise hafif bunalım takılmakta biraz çıkın gezin sosyallik her derde deva.
Nisan ayının sonuna doğru değişiklikler yaşanabilir. Taşınmayı düşünüyorsanız (bir daha düşünün derim ben yeni taşındım çok zor yahu) neyse konumuz bu değil sizin için biraz daha rahat olacak taşınabilirsiniz siz ben aslan burcu olmadığımdan zorlanmış olabilirim.
Biraz bitkinsiniz, kendinizle ilgilenin, dinlenin, deniz kenarında huzur bulun yorgunluğunuz geçecektir.

başak burcu günlük yorumları

BAŞAK BURCU ( 23 AĞUSTOS – 22 EYLÜL )

Bu ay başaklar bol bol kendileri ile ilgilenecek. Kısa tatiller, tatlı kaçamaklar için güzel zamanlar. Kariyerinizi bir üst seviyeye çıkarmak sizin için çocuk oyuncağı olacak. Maddi ve manevi açıdan beklediğiniz her şey bir bir gerçek olacak, hadi yine iyisiniz. Biraz fazla para geçerse elinize sağa sola savurmayın, tonton anneanneler gibi yastık altı yapmakta fayda var.
Uzun zamandır aradığınız kişi bir anda karşınıza çıkabilir. Aranızın bozuk olduğu arkadaşlarınızla konuşup anlaşmaya varabilirsiniz. Başak burçları beyinleri yerine kalpleri ile hareket ederlerse mutlu olmaları kaçınılmaz.
Daralan, bunalan ruhunuzun biraz huzura ihtiyacı var, içe dönüş kitapları okuyabilir, meditasyona yönelebilirsiniz. Hayatınıza yenilikler kattıkça yüzünüzdeki gülümsemelerin sayısı artacaktır.

TERAZİ BURCU

TERAZİ ( 23 EYLÜL – 22 EKİM )

Terazilerin makus talihi Merkür retrosundan en çok etkilenen burç olması ne yazık ki. Kendi burcum diye söylemiyorum en mükemmel burçlardan biri ancak fazlaca hassas ve çabuk etkileniyor bu gökyüzü olaylarından.
Ruhen ve bedenen aşırı yorgun hissedeceğimiz bir ay olacak. (Hakikaten de öyle ya, yatsam 3 gün deliksiz uyuyacağım- yatamadı!? ) Biraz aile biraz dostlar ile geçirilecek zamanların yardımı ile üstümüzden atmaya çalışacağız bu bitkinliği. Çevremizle olan ilişkilerimiz bizim için çok önemli ancak yeterli bağ oluşmayan dostluklarımızla ilgili uzaklaşmalar yaşanabilir. Bazı dostluklarımız ise daha da güçlenecek. Bir ayıklama ayı olacak bizler için galiba. Karar almakta zaten güçlük çekiyoruz, bu ay bazı önemli karar evreleri yaşarsak birkaç kişiye danışmakta fayda var.
Teraziler aşka önem verir, uzun yıllardır hayalini kurduğunuz kişiyi bugüne dek bulamayanlardansanız bu ay sizin ayınız. Eğer cicim aylarını yaşadığınız bir ilişkiniz varsa uzun sürecek bir mutluluğa kucak açmışsınız demektir. Devam eden bir ilişkiniz varsa da level atlamanız an meselesi (bu ben oluyorum!) Retronun etkisi ile duygusal dalgalanmalar yaşayabiliriz, dengeyi bulma zorunluluğu bizim için yine ön planda. Fazlaca çalıştık, yorulduk kendimize vakit ayırırsak toparlanabiliriz, yapmamız gereken işler var ise destek almakta fayda var her şeye tek başımıza yetemeyiz öyle değil mi? Sağlığımız için sorumlulukları bölüşmenin bir zararı olmaz.

akrep burcu günlük yorum

Akrep Burcu ( 23 Ekim – 21 Kasım )

Anlaşma ve iletişim ile ilgili konularda bayağı başarılı bir ay sizi bekliyor. Ayrıca maneviyat da doruklarda olacak. Çalışma hayatında ise şans sizden yana. İş değişikliği düşünüyorsanız görüşmelerinizi nisan sonuna bırakmalısınız. Özgüven patlaması yaşayacaksınız ve sosyal çevreniz genişleyecek. Sosyal hayatınız, aileniz, iş hayatınız derken ipin ucu biraz kaçmış, nerede bu denge? Arayın bulun bence.
Aşksız yaşamaya çalışan akrepler için sürprizler kapıda, çalmadan açabilirsiniz. Evde oturmaya meyillisiniz, çünkü biraz halsizlik var ama sevgiliniz varsa bu durumdan şikayetçi birlikte değişik yerler keşfedin, farklı aktiviteler yapın hayatınız renklensin. Bir takım zararlı alışkanlıkları ne zamandır bırakmak istiyorsanız bu ayki enerjiler sizden yana, başarabilirsiniz.

yay burcu günlük burç

Yay Burcu ( 22 Kasım – 21 Aralık )

Bu ayın ilk yarısında muazzam enerjinizle dikkatleri üzerinizde toplayacaksınız. Sevgiliniz size yeniden aşık olabilir, patronunuz zam yapabilir  Gerek işinizde gerekse aşk hayatınızda huzur ve mutluluk hakim olacak. (Çok kıskandım! ) Bu enerjiden ben de istiyorum ya… Maddi açıdan da rahatlama söz konusu. Az çaba harcadığınız halde kendinizi daha üst mevkilere geçiş yaparken bulabilirsiniz.
İş hayatında durumlar gayet iyiyken aile içi biraz karışmış durumda, iletişimsizlik nedeniyle atışmalar olabilir. Çocuğunuz varsa aranızda sorunlar çıkabilir.
Evinizde yapmak istediğiniz değişimler için doğru zaman, belki biraz havanız değişir.
Aşk hayatı stabil, ciddi kararlar almak için erken.
Aşkı hala bulamadıysanız küçük bir tatil kaçamağı size büyük bir aşk getirebilir.
Sağlık biraz nahoş sanki; migren atakları, tansiyon sorunları yaşayabilirsiniz. Bir iki doktor kontrolü iyi olabilir.

oğlak burcu haftalık burç yorumu

Oğlak Burcu ( 22 Aralık – 21 Ocak )

Bu ay siz ne derseniz ne isterseniz o olacak, yaşamınızın ipleri sizin elinizde. Çabalarınız karşılık buluyor, dilekler gerçek oluyor. Nisan ayında değişim neredeyse tüm burçlar için ön planda İç güzellik kadar dış güzellik de önemli diyerek kendinizde bazı farklılıklar yaratmak isteyebilirsiniz.
Alışveriş, satış gibi durumlarda oldukça karlı görünüyorsunuz. Yatırım düşünceleri hemen değerlendirilmeli. Maddiyat iyi gidiyor ancak fazlaca harcama yapmanın da alemi yok, birden gaza gelmeyin, temkinli olmakta fayda var, özellikle nisan sonuna doğru sıkışabilirsiniz.
Evli iseniz aile içinde iyi anne- cici baba olacaksınız, çocuklarınız da sizin bu sevimli hallerinizle mutlu olacaklar. Paylaşmak güzeldir. Süregelen bir ilişkiniz var ise bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Sorunların boyutuna ve sizin aranızdaki bağlılığa göre birlikteliğiniz bitebilir ya da ilişkiniz daha kuvvetlenerek devam edebilir. Yalnız oğlaklar hayatlarının aşkı için biraz daha beklemeli, şu anda karşınıza çıkan insanların sizin için yanıltıcı olma olasılığı yüksek. Çevrenizin genişlediği, aşırı sosyallikten yorgun düşeceğiniz keyifli bir ay olabilir ama kendinizi de ordan oraya heder etmeyin arada yoga falan yapıp vücudu dinlendirmek de lazım.

kova burcu günlük yorum

KOVA BURCU ( 22 OCAK – 19 ŞUBAT)

Biraz karmaşık bir dönem bekliyor kova burçlarını. Eğitim-Öğretimle ilgili konularda aksamalar olabilir, dikkat eksikliği ve konsantrasyon sorunları yaşanabilir. Atalarımız ne demiş nisan-mayıs ayları gevşer gönül yayları. Yeni ilişkilere başlanabilir, var olan ilişkiler darbe alabilir. Bir anda iş değişikliği kararı verebilirsiniz. Biraz sakinleşmek için bol yeşillik içinde kuş sesleri falan gerek size, bu ne hayat telaşı yahu az bir nefeslenin. Gereksiz para saçmanın da alemi yok dikkat etmelisiniz. Rutin hayat sizi boğmuş biraz değişik bir şeyler denemeniz lazım, yoksa kafayı yiyip dibini sıyırabilirsiniz. Sağlık yerinde çok şükür ama böyle giderse o da bozulacak, önlem almakta fayda var. Bahar alerjilerine dikkat.

balık burcu yorumları

Balık Burcu ( 20 Şubat – 20 Mart )

Kısmetlisiniz bu ay.. Maddiyatta rahatlama ve işle ilgili sıkıntıların sona ermesi söz konusu. Az emek çok kazançlı bir ay sizi bekliyor. Nisan sonuna doğru duygusal hayatınız rayına oturuyor. Yepyeni ilişkinizi çabuk tüketmek gibi bir gaflet ve delalet içindesiniz, yapmayın. Yavaş ilerlemekte fayda var. Aile içi birkaç tartışma yaşanabilir, ani çıkışlar yerine burada da sakinliğinizi koruyabilirseniz işler çığırından çıkmaz. Para bürümüş sanki gözünüzü, ev-iş, iş-ev nereye kadar sosyalleşmeniz lazım biraz, bu kadar yüklenmeyin kendinize. Sağlık sıhhat yerinde ancak dolaşım problemleri yaşanabilir, check-up yaptırmanız doğru karar olur.

Nisan ayı burç yorumları bu şekilde canlar. Nisan ayı hepimize güzellikler getirsin. Gökyüzü olayları biraz fazla, en az hasarla atlatırız umarım. Genel olarak tüm burçlar iletişim sorunlarına dikkat etmeli, yanlış anlaşılmalar, ifade güçlükleri yaşanabilir.Kendimize zaman ayırmayı unutmayalım.

Mayıs ayı burç yorumlarında görüşmek üzere.

Mutlu, huzurlu, keyifli, bol gülücüklü, bol aktiviteli harika günler dilerim.

 

Mayıs Ayı Burç Yorumları 2018

 

 

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. ‘Biraz fazla para geçerse elinize sağa sola savurmayın, tonton anneanneler gibi yastık altı yapmakta fayda var.’ Başak.
    Görürsem söylerim :D

  2. Migren ataklari baharın gelmesiyle artıyor. Aşk hayatım sıfır sıfır sağlık eh işte :( güzel günlerde uyanayım artık tşk

  3. Aşk hayatı konusunda pek emin olmayarak önce iş sonra maddi konuda rahatlatacağım düşüncesi çok kutlu etti. :D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu