Gündem

Niran Ünsal Hakkında Suç Duyurusu

Niran Ünsal Hakkında Suç Duyurusu! Niran Ünsal için konserine katılmadığı iddiasıyla suç duyurudunda bulunuldu. Bir organizasyon şirketinin ortağı olan Seda Üre adlı kişi, Niran Ünsal için Bursa’nın Gemlik ilçesindeki konserine katılmadığı iddiasıyla suç duyurusunda bulunuldu.

Niran Ünsal Hakkında Suç Duyurusu

O gece Niran Ünsal, konsere çıkmama nedeni olarak ‘raporlu’ olduğunu bildirmiş, fakat öne sürülen iddia Ünsal’ın Erdek’te farklı bir yerde konser verdiğiydi.Seda  Organizasyon şirketinin ortağı olan Seda Üre,50 bin lira zararlarının olduğunu ve ünlü sanatçı için suç duyurusunda bulunduklarını ifade etti.

Konser Parasını Peşin Verdik..

Organizasyon şirketinin avukatı Erdinç Sümer, Bursa Adliye Sarayı çıkışında ünlü  şarkıcı Niran Ünsal hakkında suç duyurusunda bulunduklarını söyledi. Avukat Erdinç Sümeri’in yaptığı açıklamada müvekkilleri Seda Organizasyon şirketinin, Niran Ünsal ile bir otelde konser vermek için anlaştıklarını, konser ücretinin peşin verildiğini ve konserin yapılacağı otele de mekan ve yemekler işin ödeme yaptıklarını öne sürdü.

Ayrıca bu konser için organizasyon şirketi 300 kişiye konser bileti sattı. Niran Ünsal’ın konser vereceği akşam dinleyiciler erken saatlerde otele gelip konser için yerlerini aldı. Fakat saatler sonra Niran Ünsal’ın gelmemesi üzerine sorular sormaya başlayan müzikseverler, organizasyon şirketinden Niran Ünsal’ın konsere katılamayacağını ve zararlarının karşılanacağı bildirildi.

ERDEK’TE KONSERDEYDİ İDDİASI

Niran Ünsal’ın Açıklamaları Gerçeği Yansıtmamaktadır..

Seda Organizasyon’un ortağı Seda Üre; 

‘Konser gecesi  ile ilgili olarak,Niran Ünsal o gece bize rahatsız olduğunu ve rapor aldığını söyledi. Ama aldığımız duyumlar sonrası bir araştırma yaptık. Niran Ünsal’ın o gece başka bir yerde konser verdiğini öğrendik. Kendi konser saatlerinde Erdek’te konserine devam ettiğini ve konserden sonra Niran Ünsal’ın  Erdek’ten İstanbul’a geçtiğinin tespitini yaptık. Daha sonra ünlü şarkıcı Niran Ünsal’ın kamuoyuna yaptığı açıklamalarında raporluydum o yüzden konsere çıkmadım dediğini öğrendik. Niran Ünsal’ın bu söylemleri gerçeği yansıtmamaktadır.

O gün bilet sattığımız insanlara karşı çok mahçup olduk, zararlarını karşıladık. Niran Ünsal’a konser parasını peşin ödedik,otele mekan ve yemekler için ödeme yaptık. Ama Niran Ünsal o gece bizi 50 bin lira zarara uğrattı ve kendisi başka yerde konserdeydi,hakkında suç duyurusunda bulunduk’ dedi.

Çağatay Ulusoy Duygu Sarışın Çifti İlk Kez Konuştu

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Hiç sevdiğim bir tip olmadı sanatı paraya değişen insanlar benim gözümde sanatçı değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu