Gündem

Nihat Doğan’dan Özcan Deniz’e Şok Sözler!

Nihat Doğan’dan Özcan Deniz’e şok sözler! Bu sözlerden Aslı Enver’de nasibini aldı. İsrail’de konser veren Deniz ve Enver’in ne cevap vereceği merak konusu. İsrail’e Konser Vermeye Giden Özcan Deniz ve Aslı Enver’e Nihat Doğan’dan Şok Eden Sözler Geldi

Nihat Doğan’dan Özcan Deniz’e Şok Sözler!

Son zamanların en sevilen dizilerinden, İstanbullu Gelin’in İsrail’de oldukça rağbet görmesinin ardından Özcan Deniz ve Aslı Enver, Nihat Doğan tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Star TV’nin sevilen dizisi oyuncuları ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz ve Aslı Enver geçtiğimiz günlerde konser vermek için İsrail’e gitti. Olaylı İsrail konserinden sonra Nihat Doğan çok sert sözlerle tartışma yaratacak ithamlarda bulundu.

Yurt Dışında da Seviliyor

Ülkemizde çok sevilerek takip edilen milyonlarca izleyicisi olan İstanbullu Gelin’in bir o kadar da başka ülkelerde izleyicisi var. İsrail’de de büyük bir hayranlıkla takip edilen dizinin başrol oyuncuları Özcan Deniz ve Aslı Enver, gösterilen bu yoğun ilginin ardından geçtiğimiz hafta İsrail’in başkenti Tel Aviv’de konser verdi.

İsrail Konserine Tepkiler Var

Özcan Deniz ve Aslı Enver ikilisine İsrail konserinin ardından  en ağır ithamlar  şarkıcı Nihat Doğan’dan geldi. Sosyal medya hesabı, Instagram hesabından Nihat Doğan açtı ağzını yumdu gözünü. İstanbullu Gelin oyuncuları Aslı Enver ve Özcan Deniz için “Emperyalizmin itleri” diyerek paylaşımda bulundu.

İSRAİL KONSERİNE 11 BİN KİŞİ KATILDI

Bilet fiyatlarının 300 dolardan satışa çıkması İsrail’deki hayranlarını durdurmadı. Günler öncesi biletler tükenirken konsere toplamda 11 bin kişi katılmıştı. Boykot, Tecrit ve Yaptırımlar Harekâtı olarak bilinen (BDS), Özcan Deniz’den İsrail’deki konserini iptal etmesini istemişti. Ancak Özcan Deniz konserini iptal etmedi. Konserin ardından Özcan Deniz’e en ağır hakaret tarzında ki eleştiri Nihat Doğan’dan geldi.

Nihat Doğan'dan Özcan Deniz'e Şok Sözler!

Emperyalizmin İtİ!

Nihat Doğan, Instagram hesabından Özcan Deniz ve Aslı Enver için ağır eleştirilerde bulundu.Yaptığı  paylaşımda şunları söyledi; “İstanbul ve Ankara gibi şehirlerde konser vermeyeceğim diye bir taraflarından laf uydurup beni linç etmeye çalışan kansızlar, Özcan Deniz ve Aslı Envere Filistin’i, Gazzeyi bombalayan masum insanları canice katleden terör devleti İsrail’e konser vermelerinin ardından tek kelime etmemelerinin sebebi emperyalizmin iti olmalarıdır.”

Nihat Doğan Halktır

Bu insanların tek dertleri Nihat Doğan ve bunun tek nedeni ise Nihat Doğan halktır, halkın değerlerini ve hakkın bayrağını ekranda taşıyan tek star olmamdır. Aslında bu içimizdeki mahluklar bana saldırmıyorlar. Yok sayılmış, ezilmiş ötekileştirilmiş halkların sanat camiasındaki özgüvenine saldırıyorlar. Diz çöküp, boyun eğmemi istiyorlar.

Köle Olmamızı İstiyorlar

Tekrardan köle olmamızı istiyorlar. Ama Allah şahit olsun ki; bu can bu bedende olduğu sürece bu dilim Hakkı hakikati ve halkın değerlerinden kutsallarından başka bir şeye dönmeyecektir.”

Zeynep Yılmaz’dan Melisa Açıklaması Geldi. Dedikodulara Nokta Koydu.

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Böyle aptalca bir yorum böyle aptal birinden gelirdi anca umarım daha açılır ve gereken neyse yapılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu