Gündem

Netflix Türkiye – Mayıs Ayında Yayına Girecek Diziler

Netflix, son yıllarda ülkemizde olan aktifliğini arttırmak ile kalmayıp, bizim içimizden de diziler çeken popüler bir dizi-film platformudur. Tüm dünyayı kasıp kavuran dizilerin ve filmlerin baş yapımcısı haline gelen Netflix, ülkelerin potansiyeline göre de içerik yayınlama algoritmasına sahip.

Mayıs Ayında Netflix Ülkemizde Hangi Yapımları Yayınlanacak?

Netflix Türkiye - Mayıs Ayında Yayına Girecek Diziler

26 Nisan itibariyle ilk Türk dizisi olan Hakan; Muhafız‘ın 2. sezonu yayınlandı. Netflix platformunun yayın takvimi Mayıs ayında da oldukça yoğun olacak gibi gözüküyor. Orijinal yapımları ve kalitesinden ödün vermeyen Netflix, Lucifer gibi dört gözle beklenen dizilerin geri dönüşüne öncülük edecek.

İçeriğimizde bulunan pek çok yapımın uygulama içerisinde özel videoları ve fragmanlarını bulabilirsiniz.

8 Mayıs: Lucifer – 4. Sezon


Lucifer dizisi, modern fantastik alanında başarısını oldukça kanıtlamış yapımların arasında kendini bulmuş yapımdır. Netflix, Disney’in attığı adımlar sebebi ile Marvel dizilerine son vermiş olsa da kendini ispatlamış dizilere yer vermektedir.

10 Mayıs: The Society – 1. Sezon, İlk Bölüm


Dram ve gerilim dalında ilk kez Mayıs ayında yayınlanacak olan bu dizi, İngiliz yapımı. Zengin bir kasabada insanların bir bir ortadan kaybolmasını konu alan The Society, Mayıs ayı planlarınız arasına eklemeniz gereken bir dizi

17 Mayıs: Yağmur – 2. Sezon


Danimarka yapımı olan orijinal Netflik içeriği The Rain, dünyayı kasıp kavuran ve insanları yok eden virüs ile insanlığın mücadelesini konu alıyor.

24 Mayıs: What/If – 1. Sezon, İlk Bölüm


Yeni evli ve maddi zorluklarla boğuşan genç çifte, gizemli bir kadından bağış teklifi gelir. Gelen bağış onları uzun vadede rahatlatacak olsa da bağış için talep ettiği şey çiftimizi bir kararsızlık içine sokacak.

31 Mayıs: İyi Kızlar – 2. Sezon


Bir NBC yapımı olan Good Girls dizisi, ikinci sezonu ile Netflix platformunda karşımıza çıkacak. Kız grupları her zaman tehlikelidir. Ama bu kızlar için tehlikeli demek biraz hafif kalır.

 

Yurtdışında Eğitim Görmenin Avantajları

kayrovski

everything little little into the middle

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu