Gündem

Natalia Oreiro’dan Putin’e Çağrı: Rus Vatandaşı Olmak İstiyorum!

Natalia Oreiro’dan Putin’e çağrı; Rus vatandaşı olmak istiyorum. Bir dönemin yükselen yıldızı Oreiro, Rusya devlet başkanı Vladimir Putin’e çağrı yaptı ve Rus vatandaşı olmak istediğini dile getirdi.

Natalia Oreiro’dan Putin’e Çağrı: Rus Vatandaşı Olmak İstiyorum!

Bir dönem ekranların sevilen dizisi olan Vahşi Güzel’in ünlü oyuncusu Natalia Oreiro, geçtiğimiz günlerde Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’e bir çağrıda bulundu. Ünlü oyuncu çağrısında, kendisini rus gibi hissettiğini ve bu yüzden Rus vatandaşı olmak istediğini söyledi.

natalia oreiro

Kendimi Rus Hissediyorum

Katıldığı bir televizyon programında açıklamalar yapan güzel oyuncu, kendisini rus gibi hissettiğini hatta birkaç yıl önce Rus vatandaşlığı alan Fransız oyuncu Gerard Depardieu’dan bile daha fazla rus hissettiğini dile getirdi. 15 kez Rusya’yı ziyaret etmiş hatta 2018 Dünya Kupası’nın şarkısını seslendirmiş ve o şarkıya bir klip çekmişti. Ünlü şarkıcı tek eksiğinin bir rus pasaportu olduğunu söyledi.

natalia oreiro putin

Natalia Oreiro Kimdir?

1977 yılında Uruguay Doğumlu Arjantinli bir şarkıcıdır. Şarkıcılık konusunda elde ettiği başarısının yanı sıra bir çok dizide oynayarak oyunculuk konusunda da iddialı olduğunu kanıtlamıştır. Oyunculuk ve müzik kariyerinin yanı sıra çeşitli dönemlerde Dj’lik yapmış ve reklamlarda oynamıştır. Yani kısacası çok yönlü bir insan diyebiliriz. Gerçek adı Natalia Marisa Oreiro Iglesias Poggio Bourié olan ünlü isim 8 yaşında tiyatro eğitimine başlamıştır. O dönemde aralarında dünya devlerinin de bulunduğu otuza yakın reklam filminde rol almıştır.

Kutu Koladan Fare Ölüsü Çıktı

 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Ben de isveç vatandaşı olmak istiyorum viking gibi hissediyorum ama hökümet surekli bir şutingen çabasında sesimi duyurun jfjdjd : D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu