in

Muz Soymak İçin En Etkili Yol Hangisidir?

muz soymak

Muz soymak için en basit ve etkili yol, meyvenin bir ucundaki uygun “tutamak” ı kullanmaktır. Bununla birlikte, bu geleneksel yöntemin muzun üstünü örttüğünü görebilirsiniz ve bir muzun bu şekilde soyulması bileğinize zarar verdiği için veya muzu aynı şekilde soymaktan sıkıldığınız için başka bir yöntem arıyor olabilirsiniz. eski yol. Bu ek yöntemlerle, asla muz yemekten sıkılmayacaksınız ve arkadaşlarınızı kolunuzu etkilemek için birkaç püf noktası olacak. Şimdi soymaya başlamaya hazır olun!

Muz Soymak İçin Klasik Yol

Muzu elinizde tutun, gövdesi yukarı dönük. Bu şekilde konumlandırılırsa gövdeyi geri çekmek daha kolay olacaktır. Sapı çıkarın ve cildi aşağı doğru soyun. Bunu yaptıktan sonra, muzun geri kalanını birkaç şerit halinde aşağı doğru soymaya devam etmeyi tercih edebilirsiniz. Bu, bir muzu soymanın en yaygın yoludur, bu yüzden zaten ona aşina olmanız mümkündür. Zevk almak. Şimdi lezzetli muzunuzu yiyin, içine ısırın ve her şeyi yiyene kadar tekrar ve tekrar soyun.

Muz Soymak İçin Maymunları Taklit Edin

Muzu kök aşağı bakacak şekilde tutun. Bu yöntem hem baş aşağı yöntem hem de maymun yöntemi olarak bilinir. Ve eğer maymunlar için yeterince iyiyse, sizin için yeterince iyi olmalı! Cildi yırtmak için ucunu sıkıştırın veya itin. Bunu nazikçe yaptığınızdan emin olun. Eğer şansınız yoksa, tırnağınızı kullanabilirsiniz. Bunu yapmanın nedenlerinden birinin, geleneksel yöntemi kullandığınızda kolayca gerçekleşen muzun ezilmesini önlemek olduğunu unutmayın. Muzun diğer ucunda ezilmesini önlemek için, yine de nazikçe soymanız gerekir. Sapa doğru aşağı doğru soyun. Muzu sağ tarafını yukarı doğru tutsaydın ne yapman gerektiğini yap. Bu süre dışında, sivri tepeyi aşağı doğru, adıma doğru soymalısınız. En iyi yanı, artık en sevdiğiniz meyvenin tadını çıkarırken tutunacak bir kolunuz var.

Muzu Ortadan İkiye Bölerek Soyma

Aşırı olgunlaşmamış bir muz alın. Eğer çok olgunsa, kendinizi yakalamaya çalışırsanız kendinizi aşırı duygusal bir felaketin ortasında bulabilirsiniz. , Muzun kaşlarını çatmak veya baş aşağı “U” şeklini almak yerine “gülümsediğinden” veya “U” şeklinde olduğundan emin olun. Yanlış yöne yönlendirilirse, açması zor olacaktır. Bunu bu şekilde düşünün – eğer muz “çatıksa”, soyamayacağınız zaman da çatık kalacaksınız. Aşağıya doğru bükün. Bir Kit-Kat çubuğunu kırıyormuş gibi muzu ikiye katlamak için her iki elinizi de kullanın. Biraz kuvvet uygulamanız gerekecek, ama burada çok fazla değil. Unutmayın, muz çok olgunlaşırsa, cilt daha yumuşak olur ve yapışmasını zorlaştırır. Her muzun yarısını soyun ve tadını çıkarın. Şimdi, her muz yarısını cildi soyun ve lezzetli meyvelerin tadını çıkarın. Cildi yukarıdan aşağıya doğru soyarak geleneksel olarak ne yapacağınızı yapın.

Muzun Yararları Dikkat Çekiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ninjalar ve ninjalık hakkında bilinmeyenler

Ninjalar ve Ninjalık Hakkında Bilinmeyenler

İstanbul sözleşmesi

İstanbul Sözleşmesi Nedir?