Gündem

Müslüm Filmi Rekora Koşuyor

Müslüm filmi rekora koşuyor. Sinemalara girmesiyle hayranları tarafından beğenilerek izlenen Müslüm filmi gişe rekoruna gidiyor.

Müslüm Filmi Rekora Koşuyor

Gösterime girdiği andan itibaren Türkiye’nin gündemine oturan Müslüm, Müslüm Gürses’i seven sevmeyen herkesin beğenisini kazandı. 17 günde 3,5 milyon kişi tarafından izlenen film yeni bir rekora koşuyor.

3,5 Milyon İnsan İzledi

Arabesk müziğin Türkiye’de ki en güçlü seslerinden birisi olan Müslüm Gürses, 2013 yılında vefat etmişti. Müslüm Gürses’in yaşamını konu alan “Müslüm” filmi 17 gün önce gösterime girdi ve 3,5 milyondan fazla kişi izledi. Ketche ile Can Ulkay’ın yönetmenliğini yaptığı filme hayranları resmen akın etti ve şu ana kadar 46 milyon tl hasılat yaptı. Sadece 17 günde 46 milyon tl hasılat yapan film yeni bir rekora koşuyor.

46 Milyon Tl Hasılat

Başrollerini Timuçin Esen ve Zerrin Tekindor’un paylaştığı film adeta insan akınına uğradı. Çıktığı günden beri 3 milyon 423 bin 161 kişi tarafından izlendi. 18 Milyon tl bütçeli film 17 günde 46 milyon 150 bin 473 TL hasılat elde etti.

Oyuncu Kadrosu Oldukça Geniş

17 günde 46 milyon tl hasılat elde eden filmin oyuncu kadrosu da oldukça geniş. Timuçin Esen, Zerrin Tekindor, Ayça Bingöl, Erkan Can, Taner Ölmez, Erkan Avcı, Şahin Kendirci, Turgut Tunçalp’in başrollerinde yeraldığı filmde Müslüm Gürses’in hayatı oldukça iyi bir şekilde beyaz perdeye uyarlanmış. Yönetmenliğini Ketche ve Can Ulkay yaptı. Senaristler Hakan Günday ve Gürhan Özçiftçi. Filmin müziklerini ise Ender Akay ve Sunay Özgür yaptı.

Müslüm Filmi Konusu

Film Türkiye’nin en ünlü arabesk sarkıcılarından olan sanatçı Müslüm Gürses’in hayatını konu alıyor. Birbirinden ilginç hikayelere sahip olan inişli çıkışlı bir yaşamı konu alan filmde, Müslüm Baba’nın çocukluğundan başlayarak ölümüne kadar geçen süre ele alınıyor.

 

Stan Lee Hayatını Kaybetti. Marvel Ailesi Yasta.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu