in

Müslüm, Avrupa’da!

Müslüm, Avrupa'da

Müslüm filmi, 3. haftasında yaklaşık 3,5 milyon izlenerek beklenin ötesinde performans sergilemiştir.
Başrollerini Timuçin Esen, Zerrin Tekindor ve Şahin Kendirci’nin paylaştığı Müslüm filmi, ilk çıktığı zamandan beri büyük ilginin odağı olmuştu. Çoğu eleştirmenin en iyi Türk yapımı film olması konusunda hem fikir oldukları film artık Avrupa’da da hayranları ile buluşacak!

 

Müslüm, Avrupa'da

15 Kasım’dan beri 3,5 Milyon Gişe!

Herkesin merakla beklediği Müslüm filmi vizyona girdiği ilk günden beri sinemaseverlerin büyük ilgisini çekmişti. Hatta kitleleri birleştirmeyi başaran film 7’den 70’e ve seven sevmeyen herkesi tek bir fikir altında topladı; Bu film bir harika dostum!

4 Dilde Müslüm Gürses

Eh bu kadar büyük ilgi sadece bizim ülkemizde olamazdı tabii ki. Hem oyunculuk performansı hem senaryosu hem de kusursuz müzikleri ile bizlerin ilgisini çekmeyi başaran film, 4 dile çevirilecek alt yazı ile Avrupa’nın seçkin sinemalarında da vizyona girecek. Hem ülkemizin tanıtımı hem de bu kadar kusursuz bir filmin geleceği açısından bu büyük başarı. Yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Ketche ve Can Ulkay’ın olduğu bu film şimdiden tüm dünyayı heyecanlandıracak gibi.

Kendi dalında en iyi film!

Eleştirmenleri çoğu kez birbirleri ile ters düşen fikirleri ile anarız. Ancak bu filmde hepsinin ortak bir kararı var! Biyografi Türünde Türkiye’nin Yaptığı En İyi Film! Ki bu konuda haklılar. İnsanları geçmişe götürmeyi başaran bu film, hem insanın merak duygusuna hem de insani duygulara değiniyor!

Yolun açık olsun Müslüm…

 

 


Bunu da okumak isteyeceğinizi düşündük!
İzmir’de 3 Çocuğunun Eğitimi İçin Çalışan Engelli Ağabeyimiz

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Loading…

0

Yorumlar

0 yorum

Written by kayrahanim

everything little little into the middle

Honor 10 Lite Tanıtıldı!

2019 İlkbahar Yaz Saç Trendleri

2019 İlkbahar Yaz Saç Trendleri