içinde

MusiCoffee İndirim

Musicoffee

Sevgili üyelerimiz sizlere yine çok keyifli bir haberimiz var. Özellikle grubumuzda bulunan müzisyenler için efsane bir fırsat olacağını düşünüyoruz. Türkiye’nin en başarılı gitaristleri arasında gösterilen, rock gitar tekniklerinin yerel motiflerle harmanlandığı 2 solo albümünün yanısıra Haluk Levent, Teoman, Barış Akarsu, Yavuz Çetin, Rojin, Bulutsuzluk Özlemi, Kesmeşeker, Acil Servis, Kurtalan Ekspres gibi sanatçı ve gruplarla yaptığı çalışmalarla bilinen Serdar Öztop’un yönettiği İstanbul, Beşiktaş’ta bulunan MusiCoffee bundan böyle Shall We? üyelerine stüdyo ses, müzik, seslendirme, davul mu çalmak istiyorsun, hazırladığın şarkının kayıt zamanı mı geldi %20 indirim sizindir 🙂 Ayrıca yiyecek ve içecek’te %10 indirimiz de var. Detaylar haberimizde.

MusiCoffee nedir?

Musicoffee

Mayıs ayının 5inde Beşiktaş Ihlamurdere caddesi üzerinde MusiCoffee isminde bir ön tarafı kahve dükkanı, arkası ise prova ve kayıt stüdyosu olan mekanımızı, Peyk solisti İrfan Alış & Serdar Öztop akustik performansıyla açtık.

Hani o beyaz yakadan bıkıp şirin bir cafe açma hayali var ya işte o 😁

MusiCoffee olma sebebi ise, konseptinin diğer kahve dükkanlarından ayrı olarak müziği seven, müzisyen olan, ya da müzikle bir şekilde ilişkisi olan insanların kendilerine ait hissedebilecekleri bir mekan olarak tasarlanmasıdır. Çünkü cafenin arka tarafı aynı zamanda Istanbul’daki en geniş odalardan birine sahip olan bir prova / kayıt stüdyosudur ki kayıtlar bizzat Serdar Öztop’un denetiminde yapılacaktır.

Musicoffee

Ayrıca son 10 senemi kahve sektöründe geçirdiğim için çok güzel tadı olan kahve içme garantisi veriyoruz 🙂

Açılış konserinden hemen bir hafta sonra geleneksel hale getirmek istediğimiz ilk jam session etkinliğimizi gerçekleştirdik. Bir çok müzisyenin bir araya geldiği, tanıştığı ve müzik yaptığı çok keyifli bir organizasyon oldu. Önümüzdeki günlerde akustik konserler, stand up gösterileri, film günleri, imza günleri, söyleşiler gibi etkinliklere tekrar sizleri davet edeceğiz. Bizim en hoşumuz giden ve aslında en eğleneceğimiz bölüm ise cafe tamamen hayvan dostudur; yani ister köpeğinizle, ister iguananızla gelin 🤓

İlker & Serdar

Not: Shall We ? ailesine ise stüdyo tarafında (Kampanya dönemleri dışında) %20, cafe tarafında ise %10 indirimimiz olacaktır.

 

Musicoffee Musicoffee  Musicoffee  Musicoffee

Shall We? – Aktivite Arkadaşlığı grubu üyelerine özel diğer indirimler için buraya tıklayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar

Cevap bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

online diyet

Online Diyet Nedir?

Özel Öğrenme Güçlüğü: Disleksi Nedir?