GündemHayata Dair

Murat Boz Aslı Enver Çifti Evleniyor mu? Murat Boz Tepki Gösterdi

Murat Boz, Aslı Enver çifti evleniyor mu? Murat Boz ve Aslı Enver’in 10 Mayıs tarihinde evlenecekler iddiasını yalandı. Acun Ilıcalı’nın Murat Boz için söylediği evlilik cümlelerinden sonra herkesin evlenecekler diye düşündüğü haberler yalanlandı. Murat Boz, çıkan bu dedikodu ve evlenme haberlerine ‘Benim neden haberim yok’ diye karşılık verdi.

Murat Boz, Aslı Enver Çifti Evleniyor mu?

Murat Boz çıkan evlilik söylentilerine ateş püskürdü. 2015 yılından beri Aslı Enver ile büyük aşk yaşayan Murat Boz evlilik söylentilerini yalanladı. Bir dargın bir barışık olan çift geçtiğimiz Kasım ayında tekrardan barışmıştı. Aşklarını sessiz sakin ortalıkta görünmeden yaşayan çift evlilik haberlerini yalanladı. Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı’nın Murat Boz ile söylediği evlilik cümleleri ise havada kaldı.

 

Murat Boz İddiaları Yalanladı

4 yıldan beri beraber olan ünlü şarkıcı Murat Boz ve oyuncu Aslı Enver’in 10 Mayısta evlenecekler söylentilerine ünlü şarkıcı ateş püskürdü. Çıkan dedikodulara  ‘Benim neden haberim yok’ diye cevap veren Boz evlilik haberlerini yalanladı.

Uzun süredir aşk yaşayan çift sürekli ayrılık ve barışma haberleriyle gündeme geliyordu. Bu sefer iddialar 10 mayısta evlenecekleri oldu. Nişantaşı’nda görüntülenen ünlü şarkıcı Murat Boz ve sevgilisi ünlü oyuncu Aslı Enver gazetecilerin sorularına karşılık vermedi. Murat Boz kendisine yöneltilen sorular karşısında sadece teşekkür etti.

Evlilik Görünmüyor

Murat Boz,  evlilik iddialarına ‘Benim neden haberim yok’ diye cevap verirken, ünlü oyuncu Aslı Enver sorulan sorular karşısında sessiz kaldı.

Geçtiğimiz günlerde ünlü televizyon yapımcısı Acun Ilıcalı, Survivor programı için Dominik’e giden Murat Boz için ‘Ben de onun düğününe dünyanın bir ucuna gideceğim’ diyerek teşekkür etmişti. Acun Ilıcalı’nın söylediği bu sözden sonra evlilik söylentileri çoğaldı. Murat Boz ve Aslı Enver’in bir çok hayranı ünlü çifti sosyal medyadan mesaj yağmuruna tuttu. Geçtiğimiz Kasım ayında tekrardan barışan ünlü çiftin fan sayfaları da bu haberi yalanlamıştı. Yine de hayranları 10 Mayıs tarihini iple çekiyor. Yapılan bu açıklamalardan sonra yakın bir tarihte evlilik görünmüyor.

          Bu Haberimizde İlginizi Çekebilir

Şeyma Subaşı Kalça Estetiği Yaptırdı, Sosyal Medyada Paylaştı!

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu