Gündem

Müjdat Gezen ve Metin Akpınar Dava Öncesi Görüntüler

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik sözleri sebebi ile mahkemeye çıkarılan Müjdat Gezen ve Metin Akpınar adliye koridorlarında verdikleri pozları çok konuşuldu.

Fotoğrafları Yayıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik sözleri sebebiyle mahkemeye çıkan daha sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakılan Metin Akpınar ve Müjdat Gezen mahkemeden önceki kahvaltı fotoğrafları sosyal medyada çok konuşuldu, çok yorum aldı ve paylaşıldı. Kıyaslamalara konu olan fotoğraflarda mütevazi pozları ile dikkat çeken ikili adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Ne Demişlerdi?

Ünlü oyuncu Metin Akpınar şu ifadeleri kullanmıştı; “Bireylerin hür iradesi ile geleceklerini belirleyebildikleri bir rejimdir demokrasi. Bizim bu kargaşadan kurtulabilmemizin tek yolu demokrasi olduğu kanısındayım. O irtibaya ulaşabilirsek ne âlâ, kavga da olmaz dövüşte. Ola ki ulaşamazsak her faşizmin olduğu gibi, belki liderini ayağından asarlar belki de mahzenlerde zehirlenerek ölür. Belki adı geçen başka liderlerin yaşadığı gibi hoş olmayan sonlar yaşayabilir. Ama bize, halka yazık olur, biz bitap düşeriz”

Herkesi Azarlıyor!

Tiyatro sanatçısı Müjdat Gezen ise şu sözleri sebebi ile sorgulandı; Herkesi azarlıyor, herkese parmak sallıyor! Halka, millete ‘Haddini Bil’ diyor. Bak Recep Tayyip, sen bizim vatanseverliğimizi sorgulayamazsın! Haddini bil!”

Serbest Bırakıldılar

Çıkarıldıkları mahkemece adli kontrol şartı ile serbest bırakılan ikili hakkında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şunları söyledi:”Keşke çocukluğumuzdaki kahramanlarımız olarak kalsalardı!”

 

 

 

 

Meteoroloji Son Dakika Uyarısı Yaptı

kayrovski

everything little little into the middle

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Şu an buraya öyle çok şey yazmak isterdim ki, ama yazamıyorum çünkü yazarsam beni paket yaparlar. O yüzden yorumsuz :/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu