Seyahat

Muhteşem Ağaç Tüneller

Muhteşem Ağaç Tüneller düşünün bir masalın içindesiniz. Sadece masallarda filmlerde olur dediğiniz bu görsel şölene hazırmısınız? O zaman başlayalım nerelerde Ağaç Tüneller varmış bir bakalım.

Muhteşem Ağaç Tüneller düşünün bir masalın içindesiniz. Sadece masallarda filmlerde olur dediğiniz bu görsel şölene hazır mısınız? O zaman başlayalım nerelerde Ağaç Tüneller varmış bir bakalım.

Wisteria Tüneli – Japonya

Japonlar tarafından çok sevilen ve değer gören bu bitki Japonların klasik şiirlerinde de geçmektedir.

Muhteşem Ağaç Tüneller

Aşk Tüneli – Ukrayna

Ukrayna’da bulunan Aşk Tüneli ülkenin en güzel yerlerinden biri. Burada yürürken hayal kurmak serbest. Sevdiklerinizle birlikte ya da yalnız başınıza… Ukrayna’da bulunan Aşk Tüneli’ne gitmenizi ve görmenizi öneriyoruz.

Muhteşem Ağaç Tüneller

Dark Hedges – İrlanda

Burası biraz daha adrenalin severler için. Görüntü olarak biraz ürkütücü olsada görüntü muhteşem değil mi?

Muhteşem Ağaç Tüneller
Muhteşem Ağaç Tüneller

Sagano Bambu Ormanı – Japonya

Gördüğünüz andan itibaren buradan gitmek istemeyeceksiniz yeşilin her tonu ve bambu ağaçlarının arasında olmak size huzur verecek.

Muhteşem Ağaç Tüneller

Milyon Yolu – Zimbabwe

Lila ve morun tonlarını bir arada görebileceğiniz güzellikte bir tünel yol.

Muhteşem Ağaç Tüneller
Muhteşem Ağaç Tüneller

Nev York Central Park – ABD

Her mevsim güzel olan Central Park sonbaharda bir başka güzelleşiyor pembe ve kızılın tonlarını bir arada görmeniz mümkün kendinizi burada bir filmin içinde hissedebilirsiniz.

Muhteşem Ağaç Tüneller

Rua Gançalo de Carvalho – Brezilya

Görüp görebileceğiniz en değişik Ağaç Tünel şehirle bir bütün haline gelmiş ve görüntü çok güzel. Beton yığınlarının arasında yeşillik nasılda güzel görünüyor.

Muhteşem Ağaç Tüneller
Muhteşem Ağaç Tüneller

Baobap Yolu – Madagaskar

Bu ağaçların gövdelerinin içi su ile dolu olduğu için ateşe karşı dayanıklı bir ağaç. Boyları 35 metreye kadar uzayan bu ağaçların görüntüsü sanki çizgi film sahnesini andırmıyor mu?

Muhteşem Ağaç Tüneller

Ashdown Forest – İngiltere

Ormanda kayboldunuz ve bilin bakalım neredesiniz, ekmek kırıntısı’da atsanız buradan dönüş yok gibi görünüyor. Bu hale gelmesi eminim yıllar sürmüştür.

Muhteşem Ağaç Tüneller 9

Sakura Yolu- Japonya

Bence Japonlar bu işi biliyorlar yada şöyle de diyebiliriz çiçekleri çok seviyorlar görüntünün muhteşemliğini görüyorsunuz kim böyle bir yerde yaşamak istemez ki.

Muhteşem Ağaç Tüneller.10

 

 

 

Vizesiz Ülkeler – T.C. Vatandaşlarının Vizesiz Gidebileceği Ülkeler Listesi

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Sanırım bayıldım bu yazıya. Hepsini tek tek görme şansım olsa keşke. Hepsi biribirinden güzel yerler. Eline emeğine sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu