Gündem

Muhtarlık Adayları Arasında Kavga Çıktı, Tartışma Kanlı Bitti

Muhtarlık adayları arasında kavga çıktı ve ne yazık ki çıkan bu kavga kanlı bitti. Muhtar adaylarından birisi feci şekilde can verirken, 2 kişi de yaralandı. Olay yerinde çok sayıda jandarma var.

Muhtarlık Adayları Arasında Kavga Çıktı, Tartışma Kanlı Bitti

Acı olay Erzincan’da yaşandı. Belediye seçimleri ile birlikte yapılacak olan muhtarlık seçimleri için adaylar çalışmalara başladı. Kıyasıya bir mücadele devam ederken bu durumu canı pahasına üstlenenlerde var. Adeta namus meselesine dönmüş bir rekabet mevcut. Ve ne yazık ki bu durum bir kişinin ölümüne sebep oldu.

Çok Sayıda Jandarma Olay Yerinde Güvenlik Önlemi Aldı

Erzincan’ın Tercan ilçesinde çok acı bir olay yaşandı. Muhtar adaylığı sebebiyle 2 grup arasında tartışma çıktı ve olay büyüdü. İlçeye bağlı Mercan beldesinde karşılaşan adaylar ve grupları arasında tartışma çıktı.

Tartışma Kanlı Bitti

Gökçe Köyü Muhtarı Ali Y’nin yakınları oldukları öğrenilen Gıyasettin K. ve oğlu Seyfettin K. ile aynı köyde muhtar adayı olan İsmail Şimşek arasında muhtar adaylığı nedeniyle tartışma çıktı. Yaşanan arbedede muhtar adaylarından birisi feci şekilde can verdi.  Seyfettin K.  isimli bir şahıs muhtar adayı Şimşek’i vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı ve yaraladı. Hastaneye kaldırılan aday yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtularılamadı. Konu ile ilgili soruşturma devam ediyor.

Burcunuza Göre Dekorasyon Önerilerini Mutlaka Okumalısınız.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu