Gündem

MSB Personel Alımı Yapacak (Milli Savunma Bakanlığı)

MSB personel alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR üzerinden 600 personel alımı yapılacak. Başvuru tarihi ve başvuru şartları ise şu şekilde…

MSB Personel Alımı Yapacak (Milli Savunma Bakanlığı)

Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Daire Başkanlığı bir duyuruda bulunarak personel alımı yapılacağını açıkladı.

MSB son yayınlanan basın bilgilendirme toplantısı

Milli Savunma Bakanlığı Personel Alımı Detayları

Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Daire Başkanlığı, personel alımı yapılacağına dair bir duyuru yayımladı. Yapılan açıklamada 600 daimi personel alınacağı duyuruldu. Milli Savunma Bakanlığı ilanın 25 Mart 2019 Pazartesi günü yayınlanacağını bildirdi.

Bu İlan İlginizi Çekebilir: THY Personel Alımı Yapacak

Başvurular kaç gün sürecek?

Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Daire Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, başvuru tarihinin 25 Mart 2019 Pazartesi günü yapılabileceğini, son başvuru tarihinin ise 26 Mart 2019 Salı olduğu ifade edildi.

Başvurular hangi şehirler için geçerli olacak?

MSB tarafından yapılan basın açıklamasında Milli Savunma Bakanlığı’na bağlı İstanbul, Gölcük ve İzmir Tersanesi Komutanlığı’na daimi işçi kadrosunda çalıştırılmak üzere 600 personel alınacağı belirtildi. Bu iller ve bölge yakınlarındaki adaylar 25-26 Mart 2019 tarihlerinde başvuru yapabilecek.

Başvurular nereden yapılacak?

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince, Milli Savunma Bakanlığı’nın daimi personel alımı ilanına başvurmak isteyen adaylat ilana, İŞKUR’un sitesinden ulaşabilecekler. Başvurular, Türkiye İş Kurumu sitesinde 25-26 Mart 2019 tarihlerinde yapılabilecek.

Diğer yollarla yapılan iş başvuruları kabul edilmeyecek ve dikkate alınmayacak

Yapılan bir diğer açıklamada MSB ve bağlı iş yerlerine posta yoluyla ya da şahsen yapılacak başvuruların kabul edilmeyeceği ve dikkate alınmayacağı belirtildi. Başvurular belirtilen tarihlerde yalnızca İŞKUR sitesinden yapılabilecek.

Bu İlan İlginizi Çekebilir: TCDD Personel Alımı Yapacağını Açıkladı!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu