Gündem

Motorine indirim geliyor. Peki yeni fiyatlar ne olacak?

Motorine indirim geliyor. Peki yeni fiyatlar ne olacak? Detaylar haberimizde. Shall we? okurları hızlı ve güvenilir olarak ulaşmaya devam ediyor.

Motorine indirim geliyor. Peki yeni fiyatlar ne olacak?

Motorine indirim geliyor. Bu geceden itibaren geçerli olmak üzere motorine kuruşluk indirim gelmesi bekleniyor. Benzin fiyatında ise herhangi bir değişiklik beklenmiyor.

Otogaza indirim yapıldı

Dün gece yarısında otogaza yapılan 32 kuruşluk indirimin ardından bu gece yarısı motorine de indirim bekleniyor. Yeni fiyatın kesinleşip kesinleşmeyeceği bu gece yarısı belli olacak. İstanbul’da motorinin ortalama fiyatı 6 liradan, benzinin ortama fiyatı ise 6 lira 14 kuruştan satılıyor. 32 kuruş indirim yapılan otogaz için ise bir süre indirim söz konusu değil gibi gözüküyor.

Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak

Motorine yapılması beklenen söz konusu indirim bu gece yarısından itibaren geçerli olacak. Dün gece yarısı otogaza yapılan indirimden sonra motorine de indirim gelmesi, gözleri benzine çevirdi. Benzin fiyatlarında da indirim olursa vatandaş oldukça sevineceğe benziyor.

SonDakika

 

2018’in En Çok Konuşulan Gelinlik Modelleri

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu