Gündem

Motobike İstanbul 2019 Fuarı Başladı

21 – 24 Şubat 2019 tarihleri arasında 4 gün boyunca gerçekleşecek olan Uluslar arası Motobike Fuarı , İstanbul Fuar Merkezi’nde motosiklet tutkunları ile buluşacak. Motobike İstanbul 2019 Fuarı için detaylı bilgiler aşağıda.

Motobike İstanbul 2019 Fuarı

Bu sene 11.si gerçekleşecek olan, uluslararsı Motosiklet, bisiklet ve ekipmanları fuarı Motobike İstanbul 2019 Fuarı, bu sene 21 Şubat 2019 Perşembe günü başlayıp – 24 Şubat Pazar günü sona erecek. Fuar, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.

Şubat 2018’de gerçekleşen Motobike İstanbul’da, toplam 280 katılımcı yer aldı ve dünyanın her yerinden gelen 104.342 kişi ziyaret etti. Şimdiye kadar yapılan fuarlar arasında, muhteşem şovlarla,  en renkli ve heyecanlı olan 2018 fuarı, motosiklet ve bisiklet dünyasında en çok takip edilen kişileri ağırladı.

Bu sene, 140 stantta 260 farklı uluslarararası marka yer alacak.

Motobike İstanbul 2019 Fuarı Etkinlikleri

Motobike Academy

Motobike İstanbul 2019 Fuarı boyunca, Motobike Academy tarafından gerçekleştirilecek olan Fashion Talk, Tech Talk ve Travel Talk başlıkları altında, İstanbul Fuar Merkezi Efes Salonu’nda yapılacak olan konuşmalara dilediğiniz zaman katılabilirsiniz.

Motosiklet ile Gösteriler

Onur Duva ve Birkan Polat, gösteri alanında motosiklet ile yapacakları gösterilerle fuar ziyaretçilerine heyecanlı dakikalar yaşatacaklar.

Kişiselleştirilmiş motosiklet ya da özel yapım bisiklet ve motosikletler, “custom alanı”nda ziyaretçileri bekliyor.

Motosiklete ÖTV İndirimi Geldi

Motobike İstanbul 2019 Fuarı’nın açılışı, aynı zamanda Dünya Supersport Şampiyonası’nda 5 defa şampiyon olan, AKP Sakarya milletvekili Kenan Sofuoğlu tarafınadn gerçekleştirildi. Sofuoğlu, 2019 yıl başında açıklanan motosiklette(250 cc altındaki motorlarda yapılan) ÖTV indiriminin sektörde hareketlilik sağladığını belirtti.

Fuarda Hangi Ürünler Yer Alacak?

Motosiklet Türleri

Motosiklet İçin Parça ve Sistemler

Motosiklet İçin Aksesuarlar

Bisiklet Türleri

Bisiklet İçin Parça ve Sistemler

Bisiklet İçin Aksesuarlar

Elektrik Donanımı ve Sistemleri

Onarım ve Bakım

Servis Grupları

Yeni çıkan modelleri görmek, alışverişlerde fuar fırsatlarından yararlanmak isteyenler için, Motobike İstanbul, 2019 Fuarı, 24 şubat Pazar günü sona erecek.

Kadınlar ve öğrenciler için Perşembe ve Cuma günü indirimli olacak olan biletinizi günlük ya da kombine olarak Biletix sitesi üzerinden satın alabilirsiniz.

Kış Kampı Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu