in ,

Mobil Güzellik Uygulamaları Güzelliğinize Güzellik Katıyor!

mobil güzellik uygulamaları

Birçok alanda en büyük yardımcılarımızdan biri olan mobil uygulamalar, konu güzellik ve bakım olunca da yardımınıza koşuyor. Son zamanların en hit mobil güzellik uygulamalarını sizler için araştırdık. Yalnız kadınların değil, sivilcelerinden, burnundan, yanaklarından rahatsız olan beylerin de vazgeçilmez mobil güzellik uygulamaları haberimizde!

İşte son zamanların en hit mobil güzellik uygulamaları

Gün geçtikçe teknolojinin ilerlemesiyle nimetlerinden faydalanmamız artıyor. Bu ister sosyal medya uygulamaları olsun, ister yardımcı mobil uygulamalar, hayatımızın her anında bizlerleler. Bu uygulamalar arasında en çok kullanılan alanlardan biri de güzellik ve bakım ile ilgili olanlar. Bu uygulamalar sayesinde merak ettiğimiz ve denemeye korktuğumuz saç renklerini denemekten tutun, kendimizi zayıflatmak, yüzümüzü inceltmek, makyaj yapmak gibi birçok özellik bulunuyor. Özellikle kadınların vazgeçilmez mobil uygulamaları arasında yer alan bu aplikasyonlar, olmadık zamanlarda hayat kurtarabiliyor!

Mobil Güzellik Uygulamaları Güzelliğinize Güzellik Katıyor!

Makeup Genius

L’oreal Paris tarafından piyasaya sürülen bir güzellik mobil uygulaması olan Makeup Genius ile L’oreal ürünlerinin cildinizde nasıl duracağını anlayabilir, yeni çıkan ürünleri kolaylıkla keşfedebilirsiniz. Makeup Genius uygulaması ile ayrıca, ürünleri deneyip yüzünüzde nasıl durduğunu gördükten sonra eğer beğenirseniz sepetinize ekleyip ürünü sipariş de verebiliyorsunuz.

Beautylish

Her kadının telefonunda olması gereken bir güzellik mobil uygulaması olan Beautylish’de, farklı saç modellerinin yapımı, cilt sağlığı hakkında bilgiler ve makyaj ipuçları gibi güncel birçok bilgi bulunuyor. Nerede olursanız olun güzellik ve bakım ile ilgili tüm bilgilere kolayca ulaşmanızı sağlayan uygulamada, profesyonel isimlerin verdiği ilgi çekici ipuçlarını mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz. Yakın zamanda evlenecekseniz, uygulamada gelinlere özel bir bölümün de bulunduğunu belirtmek isteriz.

Sephora Virtual Artist

Sephora Virtual Artist, en çok indirilen mobil güzellik uygulamaları arasında yer alıyor. Arttırılmış gerçeklik teknolojisine sahip olan uygulama sayesinde, yüzünüzde her tür makyaj denemesi yapabiliyorsunuz. ModiFace şirketi ile birlikte geliştirilen bu güzellik uygulaması ile sizin tek yapmanız gereken uygulamayı açıp yüzünüzü taratmak. Dilediğinizde beğendiğiniz ürünü de satın alabileceğiniz bu uygulamada aynı zamanda sanal makyaj eğitimlerine de katılabiliyorsunuz.

Hair Color Changer

Saçlarınızı boyatmak istiyorsunuz fakat bu yeni rengin yüz şeklinize ya da cilt tonunuza yakışıp yakışmayacağı konusunda endişeleriniz mi var? Bu noktada Hair Color Changer yardımınıza koşuyor. Yüklediğiniz fotoğraf üzerinde değişik saç renklerini ve tonlarını deneyebileceğiniz bu uygulama sayesinde istediğiniz rengin size yakışıp yakışmayacağını görebilirsiniz.

How To Do Your Own Cute Nails

Son birkaç yıldır tırnak tasarımı ve trendleri en çok takip edilen konulardan biri. Dikkat çeken tırnaklar hem sosyal medyada hem de sosyal çevrenizde övgüleri toplamanıza yardımcı oluyor. Sizler de nail art çılgınlığına kapıldıysanız ve “oje sürmeden asla!” diyenlerdenseniz, bu uygulama tam size göre! Nail art yapan kişilerin ortak buluşma platformu olan uygulama ile birbirinden değişik ve ilgi çekici tasarımları kolayca keşfedebileceksiniz. Aynı zamanda tırnak bakımı hakkında birçok bilgiye de ulaşabileceğiniz uygulamayı denemenizi tavsiye ediyoruz.

Yazarın Favorisi:

Mobil Güzellik Uygulamaları Güzelliğinize Güzellik Katıyor

Pitu

Pitu uygulamasıyla tanışalı bir hayli oluyor. Uzun zamandır kullandığım bu uygulama en iyi sonuçlar için sürekli kendini güncelliyor. Çektiğiniz fotoğraflar üzerinde oynamalar yapmanıza olanak sağlayan uygulama içerisinde tek tuşla kendinize makyaj yapabilir, fazlalıklarınızdan birkaç küçük hareketle kolaylıkla kurtulabiliyorsunuz. Eğer kısa boyunuzdan şikayetçiyseniz boyunuzu uzatabiliyor, birbirinden farklı onlarca makyaj seçenekleriyle kendinizi baştan yaratabiliyorsunuz. Kesinlikle ama kesinlikle her kadının telefonunda yüklü olması gereken beş yıldızlı bir program!

7 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir Portre: Füreya Koral

Bir Portre: Füreya Koral

Kotor Gezilecek Yerler

Kotor Gezilecek Yerler