içinde ,

Mismama.com İndirim

mismama logo

Mismama.com indirim zamanı! Köpek maması, kedi maması, kedi kumları en uygun fiyat ve kampanyalı avantajlarıyla mismama.com’dan satın alabilirsiniz.

Köpek maması, kedi maması, kedi kumları en uygun fiyat ve kampanyalı avantajlarıyla mismama.com’da!

Mismama.com’un önceliği; evcil hayvanınızın yaşamsal ihtiyaçlarını 7.000 üzeri ürün yelpazesi ile karşılayarak, hem evcil hayvanınızın hem de sizin memnuniyetinizi hedeflemiştir.

Evcil hayvan dostunuz ile beraber keyifli bir yaşam sürerken ihtiyaçları doğrultusunda yapacağınız alışverişleri daha kaliteli ve hızlı hale getirebilmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Köpek mamaları

Köpek mamaları çeşitlerinde; hamile, yavru köpek, yüksek enerjili, yetişkin ve diyet köpek maması bulunmaktadır. Ürünlerin tamamı yerli üretim ve %100 hayvansal proteinlerden imal edilmektedir. Cocker, Yorkshire, Terrier, French Buldog, Pug, Rottweiler, Golden, Alman Kurdu, K9, Neapolitan Mastiff, Pitbull, Dogo Argentino, Kangal, Doberman, Cane Corso gibi özel cins köpekleriniz için üretilmiş çeşitli köpek mamaları mevcuttur.

Kedi mamaları

Kedi mamaları çeşitlerinde; Yavru kedi maması, kısırlaştırılmış kedi maması, yetişkin kedi maması bulunmaktadır. Ayrıca kedi mamaları da yerli üretimdir. Amerikan Bobtail, Wirehair, Ankara Kedisi, Balinese, Birman, British Shorthair, Egyptian Mau, European Burmese, Himalayan, İran kedisi, Kashmir, Maine Coon, Ragdoll, Scottish Fold, Siyam kedisi, Tekir, Van Kedisi ve benzeri özel cins pet dostlarınızın mama, kedi kumu ( Kedi kumları içerisinde lavanta kokulu, sabun kokulu ve pudra kokulu yer almaktadır.  ) ve aksesuar / oyuncak ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler mevcuttur.

Shall We? üyelerine özel olarak hazırladığımız kupon kodu ile köpek maması, kedi maması ve kedi kumu kategorilerinde %10 indirime sahip olacaksınız.

Kupon Kodu: SH2018

İndirim kuponu kampanyalı ve indirimli ürünlerde geçerli değildir.

Ayrıca mismama.com hizmetleri arasında pet taksi hizmeti de bulunmaktadır.

Klimalı özel araçlarımızla evcil hayvanlarınız Türkiye’nin her yerine rahat ve güvenli bir şekilde sevk edilir. Başta bayramlar olmak üzere herkesin aynı tarihte gidiş dönüş yaptığı dönemlerde rezervasyonlar dolduğu takdirde Pet Servis hizmeti aynı gün için maalesef verilememektedir. Pet Taksi hizmeti için hizmet almak istediğiniz tarihten önce randevu talep ediniz. Yoğunluğa bağlı olarak aynı gün hizmet veremeyebiliriz.

www.mismama.com ailesi olarak evcil dostlarınızın tüm ihtiyaçlarını temin etmekten memnuniyet duyarız.

Yorumlar

Cevap bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

tbmm lokantası fiyatları

TBMM Lokantası Fiyatları Sosyal Medyada Büyük Tepki Çekti

Nemfomani

Nemfomani: Yani Hiperseksüalite Nedir?