Müzik - Festival

MilyonFest Mersin 2019 Bilet Fiyatları Belli Oldu

Bu yıl 3.sü düzenlenecek olan MilyonFest Mersin 2019, 15 Ağustos 2019 ve 18 Ağustos 2019 tarihleri arasında Milyon Beach Erdemli’de gerçekleşecek.

MilyonFest Mersin 2019 Bilet Fiyatları Belli Oldu

Umut Kuzey önderliğinde düzenlenen MilyonFest Mersin, bu yıl 3. kez Erdemli’de! Müzikseverlerin 4 gün boyunca müzik ve dansa doyacağı festivalde kamp tutkunları da yerlerini almak için sabırsızlanıyor. Festivalin bilet fiyatları ise belli oldu.

Şu anda festival biletlerinde “Sınırlı Sayıda 1 alana 1 bedava” kampanyası var. Bu kampanya kapsamında iki adet bilet fiyatı “Kamp+Kombine” 192,50 TL’den satışa sunuldu.

Yok ben kamp yapmayacağım derseniz, “Sınırlı Sayıda 1 alana 1 bedava” kampanyası yalnızca kombine satışlar için de geçerli. İki adet bilet fiyatı “Kombine” 154 TL’den satışa çıktı.

Zeytinli Rock Festivali 2019 Programı Çok Yakında Açıklanıyor!

Türkiye’nin en başarılı isimleri bu festivalde…

Bu yıl 3.sü düzenlenecek olan konserde yine birbirinden başarılı isimler sahne alacak. Müzikseverler bu 4 gün boyunca kesintisiz müzik ve dans ile eğlenecekler. Mersin, Erdemli Sahili’nde düzenlenen etkinlik Kral Pop TV ve Milyon TV Medya sponsorluğunda düzenleniyor.

MilyonFest Mersin organizasyonu için aklınızda bulunması gereken bazı kurallar var;

Almış olduğunuz biletler iade edilmiyor ya da değişiklik mümkün değil.

Eğer biletinizi kaybeder ya da çaldırırsanız bu sizin sorumluluğunuza bırakılıyor ve ücret iadesi ya da yeni biletin verilmesi gibi bir durum söz konusu değil.

Festival anında profesyonel çekim yapmak yasak. Yasak olan bir diğer şey ise havai fişek gibi her türlü yanıcı parlayıcı nesneler… Yani parfüm, sinek ilacı vs. gibi şeyler alana alınmayacak.

Yanınızda getireceğiniz şemsiyeler ya da katlanır sandalyeler de güvenlik tarafından içeri alınmayabilir.

Festival alanında ateş yakmak kesinlikle yasaktır.

Geçtiğimiz sene festivalde Mor ve Ötesi, Selda Bağcan & Boom Pam, Pinhani, Umut Kuzey, Deniz Tekin, Eypio, Supernova, Athena, Feridun Düzağaç, Seksendört, Adamlar, Melek Mosso, Çamur, What da Funk, Şebnem Ferah, maNga, Teoman, Hayko Cepkin, Ceza gibi birbirinden başarılı isimler sahne almıştı.

Bu yaz 15, 16, 17, 18 Ağustos 2019 tarihlerinde düzenlenecek olan etkinliğe katılacak sanatçılar çok yakında açıklanacak.  Bizi takipte kalmaya devam edin!

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Chill Out Festival 2019 Temmuz’da Başlıyor!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu