Müzik - Festival

MilyonFest Eskişehir 2019 Biletler Satışta

MilyonFest Eskişehir 2019 26-29 Eylül  tarihlerinde Eskişehir Mola Tesislerinde sizlerle muhteşem unutulmaz bir festivalle bir araya geliyor.. 

MilyonFest Eskişehir 2019 Biletler Satışta

Tüm ülkenin hafızasına renkli görüntüleriyle yer eden MilyonFest Eskişehir’in bilet satışları başladı. Festivale dair ayrıntılar belli olmamasına rağmen yoğun ilgi sürüyor.

MilyonFest Eskişehir bu sene 26-29 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek. Eskişehir Mola Tesislerinde düzenlenecek olan festivalin organizasyonunu Umut Kuzey yapıyor.

Yurt dışında düzenlenen festivalleri aratmayan MilyonFest, yağmurlu hava ve yoğun fırtına dinlemiyor. Bunlara rağmen konser alanını terk etmeyen binlerce gencin muhteşem görüntülerine sahne oldu. MilyonFest Eskişehir doyasıya eğlenen katılımcılar renkli görüntüleriyle tüm Türkiye’nin hafızalarında yer etti.
Festival ile ilgili ayrıntılar henüz belli değil. Yakın zamanda duyurulacak olan festivalin sponsorluklarını Yüzdeyüz müzik ve eğlenceyle Kral Pop Tv ile Milyon Tv Medya üstleniyor.

Deliler gibi eğleneceğiniz renkli görüntülere sahne olacak festivale hazır mısınız ? Festivale katılacakların merakla beklediği program ne olur bilinmez. Ama bu festivale katılacak gençlerin deli dolu vakit geçireceği gerçeğini değiştirmiyor. Geçen sene bu eğlenceyi  ne yağmur ne fırtına durduramadı. Bu sene de katılım oldukça yoğun olacağa benziyor.

Bilet Fiyatları 

MilyonFest Eskişehir Kamp + Kombine 

Sınırlı Sayıda 1 alana 1 bedava Kampanyalı Bilet Fiyatlarını Kaçırmayın
İki Adet Bilet Fiyatı Kamp+Kombine : 132,00 TL
Kamp+Kombine – 132.00 TL
MilyonFest Eskişehir Kombine
Sınırlı Sayıda 1 alana 1 bedava Kampanyalı Bilet Fiyatlarını Kaçırmayın
İki Adet Bilet Fiyatı Kamp+Kombine : 110,00 TL
Kombine – 110.00 TL

Düşük Bütçeli Kamp Malzemesi Tavsiyesi

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu