in

SinirlendimSinirlendim AğladımAğladım YarıldımYarıldım BayıldımBayıldım

Mide Detoksu Nedir? Nasıl Yapılır? Videolu Haber.

mide detoksu

Mide detoksu nedir, nasıl yapılır son zamanlarda sık sık gündeme gelen bir konu. Mide detoksu operasyonları diğer operasyonlardan çok farklı. Kısa zamanda ağrısız ameliyatsız kansız yapılan bir işlem.

Mide Detoksu Nedir? Nasıl Yapılır?

Yüz gençleştirmeden terlemeye kadar, sağlıkta bir çok alanda şifa arayanların başvurdukları botoks şimdide fazla kilolarından kurtulmak isteyenlerin gözdesi. Sadece 15-20 dakika süren bu operasyon sonunda kısa bir sürede oldukça iyi sonuçlar alınabiliyor.

Mide Botoksu Kısa Zamanda Sonuç Veriyor

Kısa zamanda kilo kaybettiren ameliyatsız ameliyatsız kansız zayıflama işlemi, mide botoksu. Sanki endoskopi çekilir gibi bir işlem yapılıyor ve çok kısa sürede zayıflamak için ilk adım atılıyor. Sonrasında bir kablo ucundan iğne sokuluyor ve botoks mideye uygulanıyor.

Bölgesel Zayıflamanın 8 Altın Kuralı. Diyetisyen İrem Bakır Açıkladı. 

Gıdaların Organlar Arası Geçişinde Azalma Oluyor

Uygulamayı yapan uzman kişi “bizim yaptığımız işlemle hastaların midedeki gıdalarının oniki parmak bağırsağına geçişinde bir azalma görülüyor” şeklinde açıklıyor. Midenin ortalama 40 yerine botoks uygulanıyor ve bu işlemden sonra kişideki yeme isteği azalıyor.

Gençleştiren Botoks Mideye Uygulandığında İştah Kesiliyor

Genellikle kadınlar arasında gençleşmek için kullanılan botoks, mideye uygulandığında yeme isteğini azaltıyor. İşlemden sonra midedeki gıdalar daha uzun midede kalıyor ve böylelikle daha uzun tokluk hissi veriyor. Genel anestezi ile ortalama 15-20 dakika sürüyor. Tüm uygulama bittikten sonra ortalama 1 saat içinde hasta taburcu ediliyor.

Kilo Almamak İçin Altın Kuralı Açıklıyoruz!

7 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Çukur Aras Bulut İynemli Olmadan Yola Devam

Çukur Aras Bulut İynemli Olmadan Devam Edecek!

tanzim

Tanzim Satış Açıklaması Erdoğan’dan Geldi