in

Michael Schumacher Yürümeye Başladı. Ünlü Pilot Komadan Çıktı.

Michael Schumacher Yürümeye Başladı

Michael Schumacher yürümeye başladı. Ünlü F1 pilotu komadan çıktı. 2013’te geçirdiği kaza sonucu beyin kanaması geçiren ünlü F1 pilotu komaya girmişti. Sevenleri ve ailesi oldukça üzgün bir şekilde uzun süredir güzel haberler bekliyorlardı ve sonunda güzel haber geldi. Ünlü pilot komadan çıktı ve hatta yürümeye başladı.

Michael Schumacher Yürümeye Başladı. Ünlü Pilot Komadan Çıktı.

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi F1 pilotlarından birisi olarak gösterilen, adını tarihe yazmış ünlü pilot Michael Schumacher, 2013 yılında bir kaza geçirmiş ve komaya girmişti. Bir beyin kanaması sonucu komaya giren ünlü pilot bu talihsiz olayın üstünden tam 5 yıl geçtikten sonra güzel bir haberle sevenlerini mutlu etti.

İngiliz Basını, Alman Pilot Yürüyebiliyor.

2013 yılında Fransa Alpleri’nde kayak yaparken düşmüş ve beyin kanaması geçirmişti. Bu ağır kaza sonucu uyutularak komada tutuldu. Daily Mail’den Jonathan McEvoy’un haberine göre Schumacher’in artık yatalak olmadığı hatta yürüyebildiği açıklandı.

Tedavisi Haftalık 50 Bin Sterlindi

İsviçre’de Cenevre Gölü yakınlarındaki evinde tedavi gören Schumacher’in haftalık tedavi masraflarının 50 bin sterlin olduğu söylentiler arasındaydı. Daha yakın bir zamanda ömür boyu böyle kalabilir şeklinde söylentiler varken, ünlü pilotun birden bire yanması hatta yürümesi mucize olarak görülüyor.

 

Hakan Muhafız Dizisi Sevişme Sahnesiyle Gündeme Oturdu

7 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Masterchef Murat Özdemir

Masterchef Murat Özdemir Bardağı Taşırdı

jia

Jia Jia’nın Yürek Burkan Hikayesi