Gündem

Mezarlıktan Gelen Ses Herkesi Şok Etti!

Mezarlıktan gelen ses görevlinin dikkatini çekince gerçekler de ortaya çıktı! Meğer gömülen kişi yaşıyormuş!

Mezarlıktan Gelen Ses Herkesi Şok Etti!

Ses gelen mezar, önce görevlinin dikkatini çekti. Ardından polis çağırılınca gerçekler ortaya çıktı. Meğer gömülen kişi yaşıyormuş.

Ses geliyor!

Duyanları şaşkına çeviren olay Peru’da meydana geldi. Mezarlık görevlisinin “mezardan ses geliyor” ihbarı üzerine mezarlığa gelen polis, mezarı kazmaya başlayınca gömülen kişinin yaşadığı ortaya çıktı!

Peru’daki mezarlık görevlisi, vardiya sırasında mezarlıkları kontrol için yürümeye başladı. Ne olduysa o anda oldu. Ses gelen bir mezarlık görevliyi şok etti. Mezarlıktan ses geldiğini duyan mezarlık görevlisi anında polisi aradı ve ihbarda bulundu.

Mezarlık kazılınca, kazılan kişinin yaşadığı fark edildi!

Aldıkları ihbardan sonra olay yerine gelen polisler, mezarlık görevlisinin ses geldiğini iddia ettiği mezarı kazmaya başladı. Polis ekipleri kazmaya devam ederken sesin daha net geldiğini ve mezarda yatan kişinin de yaşadığını fark edince, kazma işlemini hızlandırdı.

Canlı canlı mezara gömülen adam mezardan çıkarıldı

Mezarlık görevlisinin şans eseri duyduğu ses ve polis ekiplerinin zamanında gelip mezarı kazmasının ardından yaşadığı fark edilen adam, bitkin ve halsiz bir şekilde mezardan tekrar çıkarıldı.

Olayın şüpheli bir durum olduğunu düşünen polisler soruşturma başlattı

Kazı işleminin ardından mezarlıktan sağ çıkan talihsiz adamın mezara nasıl gömüldüğü ile ilgili soruşturma başlattı. Mezarlıktan sağ çıkarılan talihsiz adam sağlık kontrolleri için önce hastaneye, daha sonra ifade vermesi için emniyete götürüldü.

Peru Gezi Rehberi

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu