Gündem

Metin Akpınar Hakkında Şok Karar!

Metin Akpınar hakkında, bir televizyon programında söylediği sözler sebebiyle başlatılan soruşturmada şok bir karar alındı!

Metin Akpınar hakkında şok karar!

Halk TV’de yayımlanan bir televizyon programında Akpınar’ın söylediği sözler sebebiyle başlatılan soruşturmada şok bir karar alındı! Başlatılan soruşturma kapsamında Akpınar’a “T.C. hükümetine karşı silahlı isyana tahrik etme” suçundan fezleke hazırlandı.

Halk TV’de söyledikleri yüzünden soruşturma başlatılmıştı

Uğur Dündar’ın hazırlayıp sunduğu Halk Arenası programına konuk olan Akpınar, programda sarf ettiği sözler sebebiyle Cumhurbaşkanına hakaret, halkın bir kesimini aşağılama, suçu ve suçluyu övme, halkı hükümete karşı silahlı isyana tahrik suçlarından başlatılan soruşturmada şok bir gelişme yaşandı.

Savcılık, Akpınar hakkında “T.C. hükümetine karşı silahlı isyana tahrik etme” suçundan fezleke hazırlandı.

Savcılık fezlekeyi Cumhuriyet Başsavcılığına gönderdi

Savcılık tarafından hazırlanan fezleke, atılı suç itibariyle görev kapsamına girmesi sebebiyle İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına yollandı. Akpınar hakkındaki açılan diğer soruşturmalar -Cumhurbaşkanına hakaret, halkın bir kesimini aşağılama, suçu ve suçluyu övme- Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığında görülecek.

Müjdat Gezen ve Metin Akpınar Dava Öncesi Görüntüler

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Bu ülkede daha fazla şaşırmam diyorum ama her seferinde bu kadar da olmaza gelmek istemiyorum artık ya gerçekten şaka gibi :(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu