Gündem

Hava Durumu – Fırtınaya Dikkat

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından duyurulan habere göre bugün ülke genelinde hava durumu parçalı ve çok bulutlu olacak. Kıyı Ege bölgesi ve Antalya dışında tüm bölgelerin sağanak yağışa maruz kalacağı tahmin ediliyor.

Doğu Akdeniz, Güneydoğu Anadolu Bölgelerine Dikkat

Hava Durumu yağış gösteriyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan duyuruya göre, gelmesi beklenen yağışların Hatay ve çevresinde kuvvetli olacağı, Doğu Akdeniz, Güneydoğu Anadolu ve Sakarya civarında da gök gürültülü sağanak yağış olması bekleniyor.

İç Anadolu, Batı ve Doğu Karadeniz’in iç kısımları, Doğu Anadolu bölgesinin kuzey ve doğusu ile Kütahya ve Afyonkarahisar çevrelerinde ise karla karışık yağmur olması şeklinde açıklama yapıldı.

Kuvvetli Rüzgarlara Dikkat

Ege, Batı Akdeniz ve İç Anadolu’nun batısında, kuzey yönlerinden kuvvetli rüzgar esmesi yönünde hava durumu tahminleri geliyor.

Batı Akdeniz’de ise bu sabah itibari ile fırtına bekleniyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre fırtına kuzey ve kuzeybatı yönünden 50-75 km/saat hızında esmesi ön görüldü. Fırtınanın pazar günü öğleden sonra bölgeyi terk etmesi beklenirken vatandaşlar konu hakkında uyarıldı.

kayrovski

everything little little into the middle

İlgili Makaleler

9 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu