Gündem

Meteorolojiden Sağanak Yağış Uyarısı. 3 Bölgeye Dikkat.

Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı. Meteoroloji genel müdürlüğü 3 bölge için sağanak yağış uyarısı verdi. Açıklamaya göre Batı Akdeniz, İç Anadolu’nun kuzey ve batısı, Orta Karadeniz, Rize ve Artvin kıyılarında sağanak yağış ihtimalleri çok yüksek.

Meteorolojiden Sağanak Yağış Uyarısı. 3 Bölgeye Dikkat.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre yarın Türkiye’nin 3 bölgesinde ciddi sağanak yağışlar bekleniyor. Batı Akdeniz, İç Anadolu’nun kuzey ve batısı, Orta Karadeniz, Rize ve Artvin kıyılarının büyük bölümünün yağışlı geçmesi tahmin ediliyor.

Yağışlar Genellikle Sağanak Şeklinde Olacak

Yarın başlaması tahmin edilen yağışların genellikle yağmur ve sağanak yağmur şeklinde olacağı tahmin ediliyor. Kuzey Ege’nin iç kesimleri ve İç Anadolu’nun kuzeyi ile Batı ve Orta Karadeniz’in iç kesimlerinde karla karışık yağmur ve yer yer hafif kar şeklinde olması ön görülüyor.

Antalya’da Çok Şiddetli Olabilir

Yağışların gece geç saatlere kadar Antalya’nın bazı ilçelerinde hafif, bazı ilçelerinde ise çok kuvvetli olması bekleniyor. İç ve Doğu kesimlerde ise yoğun sis ve don yüzünden buzlanma olması muhtemel. Hava sıcaklığının Karadeniz’de 2-6 dereceye kadar düşeceğini, diğer yerlerde ise pek bir fark olmayacağı tahmin ediliyor.

 

2019 İlkbahar ve Yaz trendleri

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Antalya masallah sakir sakir. Yagmuru seviyoruz dedik de burda da bi basladi mi bitmiyo yaw. Her yer suni göl oldu resmen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu