Gündem

Meteorolojiden Birçok Bölgede Yağış Uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tekrar yağış uyarısında bulundu. Meteoroloji tarafından yapılan açıklamaya göre birçok bölgede yağış altında olacak. Yağışların şiddetli olması bekleniyor.

Meteorolojiden Birçok Bölgede Yağış Uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ülke geneli için yağış uyarısı yapıldı. Akdeniz bölgesinin batısı, Karadeniz bölgesinin batısı ve iç kesimleri ile Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde havanın yağışlı olması bekleniyor.

Ülke genelinde yağışlı hava

Meteoroloji’den yapılan açıklamada Türkiye genelinin parçalı ve yer yer çok bulutlu olacağı, Güneydoğu Anadolu, Doğu Anadolu, Batı ve Doğu Karadeniz, Batı Akdeniz ve bazı illerde havanın yağışlı olacağı bildirildi.

Birçok bölgede yağış…

Akdeniz’in batısı, Karadeniz’in batısı ve iç kesimleri, Doğu Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri ile Aydın, Denizli, Afyonkarahisar, Muğla, Uşak, Kahramanmaraş, Osmaniye, Hatay, Eskişehir ve Ankara illeri ile çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor

Ülke genelinde meydana gelecek yağışların sağanak ve yağmur şeklinde olacağını bildiren Meteoroloji Genel Müdürlüğü Akdeniz bölgesinin batı, Ege bölgesinin güney kıyıları ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri için yer yer gök gürültülü sağanak yağış uyarısında bulundu.

Karadeniz bölgesinin doğusu ile iç kesimleri, Doğu Anadolu bölgesinin kuzey ve doğu kesimlerinde de karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor.

İşte İl il hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre İstanbul parçalı bulutlu, Ankara çok bulutlu, İzmir çok bulutlu geçecek. Tüm iller ve bölgeler ile ilgili hava durumu için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Nisan Ayı Burç Yorumları 2019

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu