Gündem

Melisa Aslı Pamuk ve Adnan Oktar Videosu Herkesi Şaşırttı.

Melisa Aslı Pamuk ve Adnan Oktar videosu sosyal medya gündeminin en çok izlenen videosu oldu. İzleyenler oldukça şaşırdı. Son dönemin ünlü oyuncularından Melisa Aslı Pamuk’un, Adnan Oktar ile nasıl bir alakası olduğu, programında ne işi olduğu herkesin kafasında oluşan sorular haline geldi.

Melisa Aslı Pamuk ve Adnan Oktar Videosu Herkesi Şaşırttı.

Çarpışma dizisinin Cemre’si, son günlerin gündemdeki sevilen oyuncusu Melisa Aslı Pamuk’un, örgüt kurmak suçundan tutuklanan Adnan Oktar’ın programına katıldığı video sosyal medya gündemine bomba gibi düştü. Ortalık karıştı ve herkesin aklına aynı soru geldi, “Ünlü oyuncunun Adnan Oktar ile ne işi olabilir?”.

10 Bin Erkekle Yatan Kadın Konuştu!

Son Günlerin Yükselen Yıldızı M. Aslı Pamuk

Sosyal medya gündemine bomba gibi düşen video aslında yıllar önce çekilmiş. Ünlü oyuncunun iddialarına göre yurt dışından geldiği dönemlere denk geliyor. O dönemlerde Adnan Oktar ekibi ünlü oyuncunun peşine düşmüşler ve Melisa Aslı’da programa katıldığını itiraf etti.

Beni Programdan Kovdular

Programa katılan Melisa Aslı şöyle devam etti “Yurt dışından geldiğimde bunlar peşimde düştü, konuk etmek istediler bende gittim. Herşey çok tesadüfi gelişti. Yeni gelmişim ve kim olduklarını bilmiyorum. Programa çıktım bunlar sürekli inşallah maşallah diyor. Ne olduğunu anlamadım. Sonra sürekli dinimizden bahsettiler. Tamam bende müslümanım ama bu kadar dillendirmeye gerek yok”.

Programdan Kovdular

“Sonra konu Hollanda’da uyuşturucunun serbest olmasına geldi ve bende evet serbest dedim. Bu konu üzerine gitmeye başlayınca beni programdan kovdular. Kendi kendime doğru bir yerde değilim dedim”. Programdan kovulan oyuncunun olayının üzerine açıklamalarda bulunan Oktar, “Beni kovdular dedi, tabi ki kovarım, Melisa Aslı Pamuk’u programlarımızdan kovmam için ciddi bir sebep vardı” demişti.

Doğru Nefes Alıyor musunuz? Evet Diyorsanız Bu Yazıya Bir Göz Atın. Bildikleriniz Yanlış Olabilir.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu