Moda

Kraliyet Ailesinin Yeni Üyesi Meghan Markle Stil İkonu mu Oluyor?

Meghan Markle stil konusunda ünlü modelleri aratmıyor. Geçtiğimiz mayıs ayında İngiliz Kraliyet ailesinin bir üyesi olan Prens Harry ile dünya evine giren Hollywood oyuncusu Meghan Markle’ın klasik ve şık sitili günümüzde bir ikon haline geldi. Hatta öyle oldu ki, Meghan ne giyse ürünler kısa zamanda tükeniyor.

Kraliyet Ailesinin Yeni Üyesi Meghan Markle Stil İkonu Mu Oluyor?

Meghan Markle gelinlik

Meghan’ın sitili ilk olarak Kensington Sarayı’nda Prens Harry ile beraber nişan fotoğrafı için kameraların karşısına geçtiği gün, o gün için tercih ettiği bir Kanada markası olan LINE’ dan beyaz kışlık yün şal paltosu ile patlama yaşadı. Marka fotoğraflardan sonra yirmi dakika içinde artık “The Meghan” olarak da bilinen paltonun satışlarının kısa süre içinde tükendiğini, telefonlarının dakikalarca susmadığını ve o sırada markanın web sitesinin çöktüğünü bildirdi. Daha sonrasın da ise beş bin adet yeni sipariş aldıklarını belirti.

Meghan Markle Stil Konusunda LINE Tercih Ediyor

Dört yıldır Markle’ı giydiren LINE markasının başkanı John Muscat ise Meghan’ın her zaman rahat, sofistike bir görünüme sahip olduğunu ama genede şık hissetmeyi sevdiğini açıkladı. Aynı zamanda John Meghan’ın ona neyin yakıştığını bildiğini ve genellikle özel bir kaban ya da şal ceket giymekle ilgilendiğini belirtti.

Meghan ve Prens Harry’nin nişan için BBC ‘ye verdiği röportajda giydiği yeşil Parosh marka elbisenin de bir saat içinde stoklarını bitirdiği ve İtalyan markası olan Parosh’un sitesinin çöktüğü bildirildi. Ek olarak bu elbisenin de adının ‘The Meghan’ olarak değiştiği belirtildi.

Meghan Markle Stil

Kaban Tercihi Açık Renkler

LINE markasının beyaz kabanına benzer bir örnek de geçtiğimiz zamanlarda giydiği Self-potrait marka yeşil renk çiçekli ve pileli elbisesinin de giydikten 4 saat içinde stoklarını boşalttığı bildirildi. Naif, bir o kadar şık ve zarif bir stile sahip olan Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın kıyafetleriyle İngiliz modasına bir milyar sterlin katkıda bulunduğunun açıklanmasıyla, Meghan Markle’ın bu oranı ikiye katlayacağı düşünülerek gözler Meghan Markle’a çevrildi.

meghan markle kaban

Teen Choise Awards’ın belirlediği Blake Lively, Migos, Chadwick Boseman gibi ünlü isimler ile birlikte Stil İkonu kategorisinde Meghan Markle da aday olarak gösterildi. Meghan Markle’ın Lady Diana gibi stil ikonu unvanını alıp almayacağı merak konusu. Meghan Markle’ın Kaliforniya’daki törene katılması bekleniyor. Neler olacak merakla bekliyoruz.

 

Yazan: Gözde Çiftci

Topuklu Ayakkabı Çeşitleri

 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu