Astroloji

Mayıs Ayı Burç Yorumları 2019

Mayıs ayı burç yorumları 2019 yazımda sizlere bu ay içinde yaşamanız olası durumlarla ilgili bilgiler verdim.

Mayıs Ayı Burç Yorumları 2019

KOÇ BURCU

Mayıs ayının ilk haftalarında kendinizi oldukça çekici hissedebilirsiniz. Gönül yaylarınız gevşeyebilir ve hayatınızda kimse yok ise bir anda yeni bir aşk kapınızı çalabilir. Bir ilişkiniz var ise de partnerinizle birlikte mükemmel zamanlar geçirebilirsiniz. Kazancınızın artacağı bir döneme giriyorsunuz. Mayıs ortalarında ailenizle bazı fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Alıngan olabilirsiniz, hırslarınız sizi yanlış yönlendirebilir. Biraz daha objektif olmaya çalışmalısınız. Mayıs sonlarında doğru bir ameliyat kararı alabilirsiniz, ancak çabucak iyileşeceksiniz.

Koç Burcu Ve Sağlık

BOĞA BURCU

Mayıs başında enerjisi düşük biraz da içe kapanık bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Sonrasında dışa açılacaksınız ve yenilik arayışınız artacak, kendi kişisel görünüşünüzden başlayacaksınız. Mayıs ortalarına doğru çevrenizde sizinle olmak için can atan bir çok kişi arasından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa keyifli zamanlar geçireceksiniz. Mayıs sonlarına doğru evlilik kararı almak ya da bir ortaklığa başlamak için uygun zaman olabilir.

Boğa Burcu Ve Sağlık

İKİZLER BURCU

Havaların güzelleşmesi ile birlikte sosyalleşme isteğiniz artacak, dışarıda arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirmek isteyeceksiniz. Ayın ikinci yarısında bahar yorgunlukları sizi vurabilir ve tekrar kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Bu arada kazancınız artacak ancak yine de kontrollü olmanız gerekiyor. İş hayatınızda beklenmedik olumlu bir gelişme yaşayabilirsiniz. Mayıs sonuna doğru tekrar enerjiniz yükselecek ve çevrenize neşe saçacaksınız. Bazı yenilik düşüncelerinizi planlama aşamasına geçebilirsiniz.

İkizler Burcu Ve Sağlık

YENGEÇ BURCU

Mayıs ayına kadar iş hayatınızda biraz zorlandınız ancak bu ay itibariyle patronunuz tarafından takdir görebilir ve emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz. İlk haftalarda dostlarınızla vakit geçireceksiniz. Mayıs ayının ikinci yarısından sosyal sorumluluk ve yardımlaşma faaliyetlerine önem verebilirsiniz. Aşk hayatınızda sıkıntılarınızı masaya yatırmanız ve partnerinizle iletişim kurmanız gerekebilir. Varsa çocuklarınızla iletişiminizi gözden geçirmeniz gerekiyor. Kişisel gelişiminiz üzerinde de biraz kafa yormanız ve değişime açık olmanız lazım. Biraz daha ruhsal çalışmalara yönelmeli ve daha çok okumalısınız.

Yengeç Burcu Ve Sağlık

ASLAN BURCU

Ayın ilk haftalarında iş hayatınız oldukça yoğun geçebilir. Yeni sorumluluklar alabilir ve ekstra gelir sağlamak için daha çok çalışmanız gerekebilir. Bu arada karşınıza çıkacak yeni bir fırsat değerlendirmeniz için sizi bekliyor olacak. Emeklerinizin karşılığını alma zamanı. Mayıs ayı ortalarında kendinizi halsiz ve hasta hissedebilirsiniz. Bunca yoğunluğu bedeniniz kaldırmayabilir, bu yüzden kendinize vakit ayırmalı ve dinlemeye çalışmalısınız çünkü mayıs sonuna doğru yine koşturmalar, toplantılar başlayacak.

Aslan Burcu Ve Sağlık

BAŞAK BURCU

İlk haftalarda yapmanız gereken ödemeler gündeminizde olabilir. Gelirinizde bir artış olabilir, harcamalarınız ise gelirinizden az olabilir, bu sizi sevindirmeli. İlk haftanın sonunda beklemediğiniz seyahatler yapabilirsiniz. Sosyal yaşamınızda hareketlenme olabilir. Yardımlaşma faaliyetlerine katılabilirsiniz. Mayıs ayının ikinci yarısında çevrenizde bazı değişiklikler olabilir, bazı arkadaşlarınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Bu arada kariyer planlamalarınız da yolunda gidecek, gidenlere üzülmeye pek vaktiniz olmayacak.

Başak Burcu Ve Sağlık

TERAZİ BURCU

Mayıs ayının ilk haftasında partneriniz sizi mutlu edecek küçük jestler yapacak, sevildiğinizden emin olmak özgüveninizi arttıracak. Kazanacağınız ekstra gelirleri biriktirmek sonrasında sıkışmamak için mantıklı bir adım olacak. Estetik ameliyat gibi bir düşünceniz varsa mayıs ayı doğru zaman. Mayıs ortalarında iş hayatında yaptığınız başarılı çalışmalarla takdir toplayacaksınız. Mayıs sonuna doğru ufak kaçamaklar ve kısa seyahatler gündeminizde olabilir.

Terazi Burcu Ve Sağlık

AKREP BURCU

İş hayatınızda bu ayın ilk haftası mücadele ile geçebilir. Sonrasındaki haftalarda gündeminiz yakınlarınızla ilişkileriniz, evlilik ve ortaklık konularında yapmanız gereken yenilikler olacak. Evlilik kararı alabilir, yeni bir ortaklığa girebilirsiniz. Mayıs ortalarından itibaren gezmek, görmek, yeni yerler keşfetmek, yeni insanlarla tanışmak için oldukça istekli olacaksınız. Ayın son haftalarında yardımlaşma ile ilgili konularda ön planda olabilirsiniz.

Akrep Burcu Ve Sağlık

YAY BURCU

Ayın ilk haftalarında gündeminiz aşk olacak. Keyifli ve güzel zamanlarla mayıs ayına merhaba diyeceksiniz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeyi ihmal etmeyin. İş hayatınızla ilgili gelen teklifleri değerlendirecek ve yenilikler yapacaksınız. Ayın ortalarında gelirleriniz ve ödemelerinizle haşır neşir olacaksınız. Maddi ve manevi konularda dengeyi sağlamanız çok önemli. Yaşadığınız sağlık sorunlarının sebebi olan kötü alışkanlıklarınıza bir son verme kararı alabilirsiniz. Ayrıca ruhsal gelişiminizle ilgili de çalışmalar yapmanız uygun olacaktır. Mayıs ayı sonunda daha çok yakın çevrenizle ve sevdiklerinizle ilgilenmek size iyi gelecektir.

Yay Burcu Ve Sağlık

OĞLAK BURCU

İlk haftalarda eviniz ilgili yapmak istediğiniz yenilikler gündeminizde olacak, oldukça aktif ve yoğun olacaksınız. Sonrasında sevgiliniz ile ilişkinizin üzerine eğilmeniz gerekecek. Uzak yerlere seyahatler yapabilir, hatta uzaklara yerleşme kararı alabilirsiniz. Evlilik ve ortaklık konuları ay ortasından itibaren sizi biraz zorlayabilir. Kişisel çatışmalara girebilirsiniz, çevrenizdeki kişilerin bencillikleri sizi yorabilir. Ay sonuna doğru iş ve sağlık konularına yoğunlaşabilirsiniz. Kışkırtmaları önemsememeye çalışın ve sakinliğinizi koruyun.

Oğlak Burcu Ve Sağlık

KOVA BURCU

Mayıs ayının ilk haftaları çevrenizle iletişiminiz kuvvetli olacak, sosyalleşeceksiniz. Sonraki haftalarda biraz evinizde oturmak, evinizde değişiklikler yapmak ve kendinizi dinlemek isteyebilirsiniz. Mayıs ayının ikinci yarısından gündeminiz iş hayatınız olacak. Kendinizle yüzleşerek eksikliklerinizi görüp düzeltmek isteyeceksiniz. Ancak gerçeklerle yüzleşmek çok da kolay olmasa gerek. Bu konuda size güvendiğiniz bir dostunuz yardımcı olabilir. Mayıs sonlarına doğru aşk hayatınız canlanacak. Kişisel gelişimle ilgili çalışmalar yapmalısınız, böylelikle doğru insan için kendinizi hazırlayabilirsiniz.

Kova Burcu Ve Sağlık

BALIK BURCU

Ayın ortalarına kadar hırslı ve çalışkan olduğunuz için kazancınız çok olacak. Riskli yatırımlara birden balıklama atlamayın. Yeni bir çevre edineceksiniz, çevrenizdeki insanlara güveneceksiniz ve bu kişilerle birlikte yol alıyor olmak sizi rahatlatacak. Özgüveniniz artacak, yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Şefkatiniz çevrenizdeki kişileri etkileyecek. İş hayatınızda kara dönüşmediğini gördüğünüz şeylerden uzaklaşacaksınız. Ay sonuna doğru ev ve aile yaşamınız ile ilgili değişiklikler ve yenilikler için girişimler yapacaksınız.

Balık Burcu Ve Sağlık

Mayıs ayı burç yorumları yazımın sonuna geldim. Hepinize sağlıklı, huzurlu, mutlu günler dilerim. Bir sonraki yazım 19 Mayıs Dolunayı ile ilgili olacak. Takipte kalın.

Sevgiyle…

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu