AstrolojiGündem

Mayıs Ayı Burç Yorumları 2018

Yepyeni bir aya girdiğimiz şu günlerde Mayıs Ayı Burç Yorumları yazımı hazırlayıp sizlerle paylaşmanın vakti geldi diye düşündüm. Nisan ayı nasıl da çabucak geçti ve bitti. Umarım herkes için sorunsuz ve keyifli bir ay geride kalmıştır. Mayıs ayı bizler için neler getirecek bir bakalım.. ki hazırlıklı olalım.

Mayıs Ayı Burç Yorumları Koç Burcu ile başlıyor.

 

koç burcu

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

SAĞLIK

Bu ay sizin sınavınız sağlığınız ile olacak. Daha önce yaşadığınız fiziksel bir rahatsızlığınız olduysa tekrarlayabilir ama telaşe kapılmayın, sakinliğinizi koruyup tedbiri elden bırakmazsanız, doktor kontrollerinizi aksatmazsanız çabucak toparlanırsınız.

AŞK

Özel hayatınızda eşiniz/sevgiliniz maddiyat konusunda sizi biraz zora sokabilir. Uyarmanız gereken gereksiz harcamalarını görüyorsanız hiç durmayın iletişim kurun.                                                                                                       Yalnız iseniz sizi zekası ve hayata karşı duruşu ile etkileyecek birinin hayatınıza girmesi an meselesi. Bu karşılaşma güzel bir birlikteliğin başlangıcı olabilir.

İŞ/PARA

Maddi anlamda beklenmedik kaynaklardan gelecek paralarla nakit akışınız da artış olacak. İşinizle ilgili değişik fikirleriniz varsa bunları etrafınızdakilerle paylaşmaktan çekinmeyin. Hedeflerinizi belirleyip o doğrultuda ilerlerseniz başarılı olmamanız düşünülemez. Ancak hızlı hareket etmek yerine planlama yaparsanız sizin için daha iyi olacaktır.

BOĞA BURCU

Boğa Burcu ( 21 Nisan- 21 Mayıs )

SAĞLIK

Maşallahınız var bedensel ve ruhsal olarak oldukça sağlıklısınız. Tekrar eden bir rahatsızlığınız var ise bu ay sizi rahatsız eden bir durumla karşılaşmayacaksınız.

AŞK

Mayıs ayı aşk hayatınız için belirsizlik ve kararsızlık ayı diyebilirim. Bir ilişki içindeyseniz ya da evliyseniz ufak tefek şeylerden büyük tartışmalar yaşayıp birbirinizi kırabilirsiniz. İkiniz de inatçı ve dediğim dediksiniz bu nedenle ortak noktada buluşmanız biraz zor oluyor. Sürekli sorun çıkarmak yerine biraz daha ılımlı olup çözüm odaklı olursanız daha iyi olacaktır. 
Yalnızsanız da bir müddet daha yalnız kalmanızda fayda var çünkü geçmiş ilişkilerinizle olan bağınızı görünürde koparmış olsanız da içsel olarak hala etki altındasınız ve karşınıza çıkan insanları sürekli eski sevgililerinizle kıyaslıyorsunuz. Sağlıklı bir ilişkiniz olsun istiyorsanız geçmişi geçmişte bırakın derim.

İŞ/PARA

İş konusunda şüpheci yaklaşımlarınız var. Bu sizin adım atmanızı biraz zorlaştırıyor. Geçmişte yaşadığınız bir sıkıntı bu ay tekrar karşınıza çıkabilir. Objektif olduğunu düşündüğünüz iş arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Kontrolü elinizde tutmak ve çabuk hareket etmek istiyorsunuz fakat bu her zaman işe yaramayabilir bazen gözlem yapmak ve beklemek de iyi sonuçlar verebilir. Maddi konularda kazancınızın bol olacağı bir ay sizi bekliyor, 6. hissiniz kuvvetli kendinize güvenin.

İKİZLER BURCU

İkizler Burcu ( 22 Mayıs- 22 Haziran)

SAĞLIK

Ruhsal olarak pozitif olmanız bedensel açıdan da sizi koruyor. Kilo sorununuz var ise beslenmenize dikkat ederek ve hafif egzersizlere başlayarak durumu kontrol altına alabilirsiniz.

AŞK

Kafanızı kurcalayan tüm sorunları partnerinizle paylaşma zamanınız geldi.Karşılıklı konuşur, paylaşır ve birbirinize destek olursanız üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir sorun olamaz. Mayıs ayının ikinci yarısı kendinizi adeta birlikte olduğunuz kişiye ve ilişkinize adayacaksınız. Ve bozulmaya yüz tutan birlikteliğinizi yeniden canlandıracaksınız. Bağlarınızın kuvvetlenmesini istiyorsanız bu ayı iyi değerlendirmelisiniz.
Bir ilişkiniz yoksa katıldığınız bir aktivitede tanışacağınız kişi, hayatınızın aşkı olabilir. Beklenmedik güzellikler yaşamaya hazırlıklı olun. 

İŞ/PARA

Krediye girmek ve borç almak için hiç uygun bir zaman değil. Kazancınızı korumak ve elinizdekinden de olmamak için tedbirli olmalısınız. Çevrenizdeki insanların boyunduruğu altına girmemeli, kendinizi göstermeye başlamalısınız. Fazla iyi niyetli olunca semer vuran çok oluyor ne yazık ki… İş ve kazanç fırsatları çoğalabilir yeter ki değerlendirmeyi bilin.

YENGEÇ BURCU

Yengeç Burcu (23 Haziran-22 Temmuz)

SAĞLIK

Sağlığınıza dikkat ettiğiniz için herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmayacaksınız. Dış görünüşünüz ile ilgili bazı değişiklikler yapmaya karar verebilirsiniz.

AŞK

Birlikte olduğunuz kişi ile oldukça uyumlu ve keyifli zamanlar geçireceğiniz bir ay sizi bekliyor. İletişiminiz oldukça iyi ve geleceğe dair planlar yapmaya başlayabilirsiniz. Ancak çevrenizde dost gibi görünen ve mutluluğunuzu kıskanan bazı insanların sizi yanlış yönlendirmelerine izin vermeyin.
Eğer bir ilişkiniz yok ise önceden dikkatinizi çekmiş bir kişiyi daha yakından tanıma şansı elde edebilirsiniz ve hiç ummadığınız bir anda kendinizi bir ilişki içinde bulabilirsiniz.

İŞ/PARA

İşinizi seviyorsunuz ve sorumluluklarınız ağır olsa da siz üstesinden gelecek güce sahipsiniz. Kendinizi geliştirmenin yollarını bulacağınız bu ay herkesin de takdirini kazanacaksınız. Maddi açıdan bir rahatlama söz konusu olacak. Yine de rahatladım diye gereksiz harcamalara girmeden dengeyi korumanız şart.

ASLAN BURCU

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)

SAĞLIK

Yoğunluklarınız arasında kendinize de vakit ayırdığınız için fiziksel ve ruhsal anlamda gayet iyi görünüyorsunuz. Sağlıklı beslenmeye devam.

AŞK

Mayıs ayı boyunca özgüveniniz tavan olacak. Birlikte olduğunuz kişi de sizi oldukça etkileyici buluyor siz de bunun farkındasınız. Aşk hayatınıza önem verdiğiniz bir dönemdesiniz. Sürprizler, keyif, paylaşım, eğlence hepsi ilişkinizde mevcut. Bu kadar iyi anlaşırken de ciddi düşünmemek elde değil tabi. İlişkinizi bir ileri boyuta taşıma kararı bile bu ay gündeme gelebilir.
Evli iseniz bu kadar özgüven sonucu kendinizi hatasız buluyor olabilirsiniz ama her zaman tartışmalarda siz haklı olmayabilirsiniz değil mi? Gereksiz gerginlikler yaşamak istemiyorsanız biraz da karşı tarafın söylediklerine kulak vermeniz iyi olabilir.
Bir ilişkiniz yok ise bu ay birileriyle tanışma şansınız yüksek. Ama gereksiz itici tavırlar sergileme olasılığınız fazla olacağından işler beklediğiniz gibi gitmeyebilir. Doğru iletişim kurabilmek için biraz daha sakin ve olumlu davranışlar göstermeniz sizin yararınıza olur.
 

İŞ/PARA

Geçmişte yaşadığınız olumsuz olayların ışığında bu ay tedbirli davranacaksınız. Altından kalkamayacağınız sorumluluklar için dürüst davranarak net olacaksınız. Uzun zamandır beklediğiniz bir para varsa ya da satış aşamasında olan bir mülkünüz varsa bu ay olumlu haberler alabilirsiniz. Gelen para ile borçlarınızın bir kısmını ödeyip rahat bir nefes alabilirsiniz. Yine de elinize geçecek para konusunda tutumlu davranmaya özen gösterin..
 

BAŞAK BURCU

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

SAĞLIK

Uyku konusunda biraz sıkıntılı gibisiniz. Ayrıca yaz geliyor kilonuza da dikkat etmeniz gerek. Beslenme alışkanlıklarınızı düzenlemeli ve spora başlamalısınız. Biraz gerginsiniz ruhsal sağlığınızı korumak için bir hobi edinebilirsiniz.

AŞK

Aşk hayatınızda güvensizlikler ve sıkıntılar görünüyor. Ayrıca iş, aile ve sosyal hayatınızdaki bazı sıkıntılar da ilişkinize yansıyor gibi. En kısa zamanda dengeyi bulmanız gerek aksi takdirde ilişkiniz yıpranabilir. Olayları kendi içinizde büyüteceğinize karşınızdaki kişi ile iletişim kurup çözüm yoluna gitmeniz daha doğru bir yaklaşım olacaktır.
Bir ilişkiniz yoksa bunun sebebi kendinizi hazır hissetmemeniz olabilir. Biraz içe dönük yaşıyorsunuz ve korkularınız var. Şu an için yalnızlığı tercih ediyorsanız demek ki zamanı gelmemiştir. Biraz daha kendinizi bulmak için çabalayın.

İŞ/PARA

İşinizle ilgili alacağınız olumlu bir haber ile keyfiniz yerine gelecek ve pozitif ruh haliniz başarınızı arttıracak. Daha önce hedeflediğiniz ancak başlamak için gerekli cesareti bulamadığınız bir iş için güzel bir adım atacaksınız. İş ortaklıkları ve çevre desteği ile iyi yerlere gelebilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

SAĞLIK

Sağlığınız şu an için iyi gözüküyor, ancak yine de kontrolü elden bırakmamalısınız. Tansiyon ve şeker konusunda tahlil yaptırmanız gerekebilir. Ayrıca sadece çay içmek sıvı almak değildir, yeterli su tüketmezseniz sağlığınız bozulabilir. Ruhsal sağlığınız da fiziksel sağlığınız kadar önemli ve bu aralar özel hayatınızdaki sorunlar yüzünden oldukça sinirli ve gerginsiniz. Hobilerinize yönelerek ve aktiviteler yaparak psikolojinizi düzeltmeniz gerekli. 

AŞK

Bu ay aşk hayatınız sınanıyor. Gerginlik ve tartışmalar ön planda. Yakaladığınız uyum biraz bozulmuş gibi. Karşılıklı çaba göstermezseniz sıkıntılarınızın üstesinden gelemezsiniz. İki tarafta eşit ölçüde emek vermeli yoksa problemler tekrar edecektir.
Yalnızsanız hoşlanacağınız biri karşınıza çıkabilir, bir ilişkiye başlayabilirsiniz ama yüksek ihtimal devamı gelmeyecek kısa süreli bir ilişki olacaktır. Doğru kişinin gelmesini beklemeniz gerek.

İŞ/PARA

Mayıs ayında iş temponuz oldukça yüksek, üstünüzde çok fazla sorumluluk var. Ordan oraya koşturuyorsunuz ve aşırı yorgunsunuz. Ancak tüm görevlerinizi başarıyla yerine getirecek güce de sahipsiniz. Hayalleriniz ve hedefleriniz üzerinde çalışmaya devam edin.  Maddi açıdan sıkışabilirsiniz, gelir gider hesabınızı sıkı tutmalısınız. Tutumlu olmaya devam. 

AKREP BURCU

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım)

SAĞLIK

Bu ay çok yoğun bir tempoda olacağınız için sağlığınızı da ihmal etmemeniz gerekiyor. Dinlenmenin de bir yolunu bulmalısınız. Herhangi bir şikayetiniz var ise mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Bazı tahlillerinizin vakti gelmiş, sağlığınıza dikkat etmezseniz yapmanız gereken işleri halletmek için enerjiniz kalmaz.

AŞK

Birlikte olduğunuz kişi ile ilişkinizi daha ciddi bir boyuta taşımak için planlar kuracağınız bir ay sizi bekliyor. Özgürlüğünüze düşkünsünüz ancak artık buna bir son vermeniz gerektiğini biliyorsunuz. Evliyseniz eşinizle iletişim kopukluğunuz devam ederse ciddi sıkıntılar yaşanabilir,ona karşı biraz daha anlayışlı olmayı deneyebilirsiniz.
Yalnızlıktan şikayetçi iseniz bu ay hiç tanışmadığınız ya da önceden tanışıp yakınlaşma fırsatı bulamadığınız biriyle harika bir aşka yelken açabilirsiniz. Sağlam bir ilişki istiyorsanız geçmişi geçmişte bırakmanızda yarar var. 

İŞ/PARA

Üzerinde çalıştığınız projeler ile başarı elde etmeniz an meselesi. İş hayatında oldukça hırslı ve çalışkansınız, şimdi meyveleri toplama zamanı. Maddi açıdan da olumlu gelişmeler var, almak istedikleriniz için yeterli parayı toplamak üzeresiniz.Yeni ortamlarda tanışacağınız kişiler sayesinde bir çok bağlantı sağlayıp iş konusunda gelecek için yatırım yapabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

YAY BURCU

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

SAĞLIK

Bu ay sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Dikkatsizliğinizden kaynaklı sakarlıklar, düşmeler, çarpmalar ve sakatlanmalar yaşanabilir. Yorgun ve halsiz hissedebilirsiniz, kendinize vakit ayırmalı ve dinlenmelisiniz.

AŞK

Sağlığınıza oranla aşk hayatınız gayet yolunda. Etrafınızda ilişkinizle ilgili kafanızı karıştıran insanlar var, onların düşüncelerine önem vermeyip kendi iç sesinizi dinlemelisiniz. Birlikte olduğunuz kişi birlikte vakit geçirememenizden şikayetçi görünüyor, ona zaman ayırmalı ve ilişkinizi besleyecek aktiviteler yapmalısınız.
Evliyseniz huzurunuz ve keyfiniz yerinde. Bir minik tatil planı ikinize de iyi gelebilir.
Bir ilişkiniz yoksa siz kendinizi hazır hissetseniz de yeni bir aşk için beklemekte fayda var. 

İŞ/PARA

Yatırım yapmak için uygun bir ay sizi bekliyor. Bu konu ile ilgili bir çok fırsat önünüze gelecek. İş hayatınızda emin adımlarla ilerlerken sizi yolunuzdan saptırmaya çalışacak insanlara dikkat etmelisiniz. Kariyer anlamında değişiklikler, sorumluluk artışları ve yeni deneyimlerle karşılaşabilirsiniz. Para biriktirmeyi ihmal etmeyin.

 

OĞLAK BURCU

Oğlak Burcu (22 Aralık-21 Ocak)

SAĞLIK

Ah bu yoğunluklar hayatımız ordan oraya koşturmakla geçiyor. Sizin de bu yoğun döneminizde sağlığınız risk altında. Kendinize yeterince vakit ayıramamak sizi her açıdan olumsuz etkiliyor. Ufak tefek sağlık sorunlarınız var ve siz bunları ihmal etmekle büyük hata ediyorsunuz. Sıkıntılarınızı görmezden gelmek yerine çözüm bulmaya çalışırsanız ileride büyük sorunlara yol açmadan önlem almış olursunuz.

AŞK

Var olan birlikteliğinize daha çok önem vereceğiniz bir ay sizi bekliyor. Birbirinizi mutlu etmek ve ilişkinizi sağlamlaştırmak adına karşılıklı bir emek söz konusu olacak. Ve sarfedilecek bu çaba ile ilişkiniz daha da güçlenecek. Uzun zamandır yalnız olan Oğlak burçları için nihayet duygusal yoğunluğa ulaşabilecekleri bir ay geliyor. Mayıs ayının ikinci yarısında karşınıza çıkacak bir insan sizi şimdiye kadar hissetmediğiniz duygularla sarmalayacak. Geçmişteki ilişkiniz sürekli ortaya çıkarak sizi kararsız bıraksa da bu yeni kişiyi tanıdıkça geçmişe dönmemeniz gerektiğini daha iyi anlayacaksınız. Sonunda geçmiş ile olan hesabınızı kapatacaksınız. sürece giriyorsunuz. 

 İŞ/PARA

Hayallerinize ve hedeflerinize ulaşmak için deli gibi çalışacaksınız. Bu arada iş ile ilgili alacağınız bir takım olumsuz haberler olabilir, siz yine de çalışmalarınıza yılmadan devam edin. Çünkü sonrasında daha iyi fırsatlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ne de olsa her şerde bir hayır vardır. Düşünerek, sabırla attığınız adımların ardından çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız. Ve edindiğiniz tecrübelerle daha sağlam adımlar atabilmek için bir başlangıç yapmış olacaksınız.

KOVA BURCU

Kova Burcu (22 Ocak-19 Şubat)

SAĞLIK

Bu aralar çok yoğun çalışıyorsunuz, streslisiniz ve kendinizi baskı altında hissediyorsunuz. Sağlığınıza extra özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz. Uyku ve beslenme düzeniniz bozulmuş gibi, kendinizi biraz rahatlatmalı ve hayatınızla ilgili düzenlemeler yapmalısınız.

AŞK

Mayısın ilk haftalarında sakin giden ilişkiniz sonrasında renklenecek ve keyfiniz yerinde olacak. Sevgiliniz sizi beklenmedik sürprizlerle şaşırtacak hazırlıklı olun. Ancak zaman zaman da kararsızlıklar ve sıkıntılar hissedebilirsiniz. Geçmişte kalan ilişkinizi hala düşünüyor olmanız mutluluklarınızı da yarım yaşamanıza neden oluyor. Bunun farkına varıp kendinize çeki düzen verirseniz ilişkinizi bir sonraki aşamaya bile taşıyabilirsiniz.  Henüz bir ilişkiniz yoksa zaman lehinize işliyor. Mayıs ayının ikinci yarısı bir arkadaşınız vasıtasıyla tanışacağınız kişi doğru davranışlar sergilerseniz hayatınızın aşkı bile olabilir.

İŞ/PARA

İş ortamınızda bir anda kendinizi bir tartışmanın içinde bulabilirsiniz. Sizin bir suçunuz olmadığı halde oklar sizi gösterebilir, siz sakinliğinizi koruyun ve doğru iletişim yolları kullanarak bu işten sıyrılmaya bakın. Sizi olumsuz etkileyen insanlarla aranıza mesafe koymanın vakti geldi de geçiyor bile. Kariyer anlamında farklılıklar ve yenilikler yaşayabilirsiniz. Sizin için neyin doğru olduğunu bulmak için iyi düşünmeniz ve kararlı olmanız gerek. Kararsız kaldığınız durumlar için fikirlerine değer verdiğiniz yakınlarınızdan destek alabilirsiniz.

BALIK BURCU

Balık Burcu (20 Şubat-20 Mart)

SAĞLIK

Geçtiğimiz aylar yaşadığınız ruhsal sıkıntıları atlatıp yeniden enerjik ve mutlu zamanlarınıza geri döneceksiniz. Ruhunuz ferahlayınca bedensel sağlığınız da yoluna girecek. Zararlı alışkanlıklarınızdan kurtulmak istiyorsanız doğru zamandasınız.

AŞK

Şu an yalnızsanız hazır olun, eski sevgiliniz geri dönüş yapabilir. Onunla tekrar bağlantı kurduğunuz için mutlu hissedeceksiniz, ancak bazı yanlış anlaşılmalar keyfinizi kaçırabilir. Siz yine de çözüm odaklı olmaya çalışın. Zamanında duygularınızı net bir şekilde ifade edemediğiniz için bu seferki bir araya gelişinizi doğru değerlendirmeye çalışacaksınız ancak eskisi gibi olabilmeniz biraz zor olabilir.
Evliyseniz bu ay aileniz ile evde zaman geçirmek size iyi gelebilir. Birbirinize alan tanımanız ve özgürlüklerinizi korumanız ilişkinizin daha güzel ilerlemesini sağlayacaktır. 

İŞ/PARA

İş hayatınıza odaklandığınız bir ay olacak. Hırsla ve azimle size verilen görevleri layıkıyla yerine getirecek hatta fazlası için çaba göstereceksiniz. Bu da kazancınız da artış demek. Oldukça yoğun bir ay sizi bekliyor fakat enerjiniz gayet yerinde olacak. Borçlarınızı azaltınca keyfiniz daha da yerine gelecek.  Bir tatil planı hiçte fena olmaz.

 

Mayıs Ayı Burç Yorumları burada sona eriyor. Hayallerinizin gerçekleştiği, huzurlu, mutlu, keyifli bir ay dilerim. Bakalım Haziran ayı bizlere neler getirecek. Haziran Ayı Burç Yorumları yazımda görüşmek üzere..

Sevgiyle kalın.

 

Boğa Burcu Özellikleri

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu