GündemSinema

Matrix 4 Geliyor! Efsane Film İle İlgili Açıklamalar Geldi.

Matrix 4 geliyor! Bir döneme adını yazdıran efsane filmin dördüncüsü çekilecek mi? Matrix hayranları dört gözle bu haberi beklese de ilk 3 filmin baş mimarları olan Wachowski kardeşler pek bu niyette değiller gibi gözüküyor. Fakat Warner Bros ise Matrix efsanesini tekrar diriltmenin peşinde. Şimdi Matrix filminden ufak bir sahne ile yazımıza devam edelim.

Matrix 4 Geliyor! Efsane Film İle İlgili Açıklamalar Geldi.

Anladığımız kadarıyla eski Matrix’in yapımcıları ve oyuncuları filmin devamı için pek hevesli değiller. Ancak Warner Bros, filmin peşinde düşmüş durumda. Hatta yeni filmde kendisini Black Panther rolüyle tanıdığımız Michael B. Jordan düşünülüyormuş. Senaryoyu ise Elektra ve Incredible Hulk filmlerinin senaryosunu yazan Zak Penn’in yazması bekleniyor. Bakalım neler olacak.

Neo Seçilmiş Olandı

Takdir edersinizki Matrix deyince Neo yani Keanu Reeves akıllara geliyor. Sanıyoruz ki bir oyuncu bir karaktere daha iyi oturamazdı. O donuk bakışları ve kendinden emin tarzıyla Neo, Matrix serilerine cuk diye oturmuştu. Yeni filmde ise az önce de söylediğimiz gibi Michael B. Jordan düşünülüyormuş. Keanu Reeves’ten sonra bu role başka biri oturur mu açıkçası biz de bilemedik.

Hadi Biraz Ajan Dövelim

Filmi izleyenler eminiz ki bu sahneyi akıllarından çıkaramamışlardır. Neo tren istasyonunda bir ajanla baş başa kalır. Kaçmaktan sıkılmıştır ve buna bir dur deme zamanı gelmiştir. Ajanlar çok güçlü oldukları için diğerleri genelde hep onlardan kaçmıştır. Ama artık Neo vardır ve kaçmak ona göre değildir. Buyrun birlikte izleyelim.

Ayrıntılara Bakacak Olursak

Matrix 4 ne şekilde olur nasıl olur bilmiyoruz ama Warner Bros boşlukları nasıl doldurur hep beraber göreceğiz. Duyumlara göre Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss bu işe pek sıcak bakmıyorlar. Tamamen yenilenmiş bir başrol kadrosu ile bakalım bizleri neler bekliyor. Hep birlikte göreceğiz. Bol mavi haplı günler dileriz.

Gelmiş Geçmiş En Büyük Katil John Wick Geri Dönüyor! John Wick 3 Fragmanı ve Filme Dair Herşey Burada!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

20 Yorum

  1. Yok artık demişlerdi ki neo öldü. Söyleyin onlara kral geri döndü. Gibi bir dönüş oldu bu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu