Gündem

Masterchef Murat Özdemir, Daha Önce de Bıçaklanmış

Masterchef Murat Özdemir, eski eşini taciz ettiği gerekçesiyle 6 yerinden bıçaklanmış. Son günlerin en çok konuşan ismi olan Murat Özdemir’in olayları bitmiyor. Katıldığı yemek programından kovulmasıyla isminin duyulmaya başladığı Özdemir, evindeki papağana yaptığı eziyet videosundan sonra tutuklanmış ve sonra serbest bırakılmıştı. Halk öfkeliydi ve linç edilmemek için geceyi karakolda geçirdi.

Masterchef Murat Özdemir, Eski Eşini Taciz Ettiği Gerekçesiyle 6 Yerinden Bıçaklanmış

Son günlerin olay karakteri Murat Özdemir, sosyal medyada papağana yaptığı eziyet ile gündeme gelmişti. Özellikle hayvanseverler başta olmak üzere tüm Türkiye olaya tepki göstermiş ve Özdemir’den şikayetçi olmuştu. Hayvanlara eziyet eden bu kendini bilmez kişiliğin daha önceden de bir çok olaya karıştığı ortaya çıktı. Özellikle de eski eşini taciz ettiği gerekçesiyle 6 yerinden bıçaklanması haberinin duyulması nasıl bir insan olduğunu bir kez daha ortaya serdi. Eski karısının kardeşi tarafından bıçaklanan Özdemir akıllanmamış gibi gözüküyor.

21 Gün Süreyle Akıl Hastanesinde Yatacak

Evindeki papağana uyguladığı eziyetten sonra sosyal medyada nefret edilen adam haline gelen Masterchef Murat Özdemir’in 21 gün süreyle akıl hastanesinde kalacağı bilgisi, kendisinden nefret eden kesimi biraz olsun rahatlattı. Boğazını sıkarak eziyet ettiği papağan ise gönüllüler tarafından alınarak yeni sahibine verildi. Papağanın yeni evinde mutlu olduğu gözüküyor.

6 Farklı Suçtan Sabıkası Var

Sosyal medyanın gündemine bir kara leke olarak düşen Masterchef Murat Özdemir’in uyuşturucu kullanmak, bilgisayar korsanlığı, mala zarar vermek ve aile içi şiddet gibi en az 5-6 suçtan sabıkasının olduğu öğrenildi. Özdemir’in yargılandığı bir davadan ise ‘denetimli serbestlik uygulaması’ kapsamında tahliye edildiği ortaya çıktı.

 

Birbirinden Güzel ve Güncel İçeriklere Ulaşmak İçin Tıklayın

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Ohh ne ala memleket yap et ben deliyim diye ceza alma yürüyen bomba gibi gez sonra sokaklarda kaldığın yerden devam et 21 gün nedir yaa cezamı şimdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu