Gündem

MasterChef Birincisi Belli Oldu!

TV8’de yayınlanan ve her bölümü merakla beklenen MasterChef birincisi sonunda belli oldu! İşte MasterChef 2018’i kazanan o isim….

MasterChef birincisi belli oldu!

TV8 ekranlarının raiting rekortmeni yarışmalarından biri olan MasterChef 2018’in şampiyonu belli oldu. MasterChef şampiyonu Uğur Kardaş seçildi.

MasterChef şampiyonu, canlı yayında yapılan yemeklerle seçildi. Ekranların en çok izlenen yarışmalarından biri olan ve finali canlı yayınlanan programda, yarışmacılar bir hayli gergin ve heyecanlıydı. Şeflerin kendilerine verdiği direktifler doğrultusunda yemeklerini yapan ve finale kalan 2 yarışmacı arasından Uğur Kardaş birinci seçildi.

Birinciye 100 bin TL ödül

Finale kalan Kerem ile Uğur’un birincilik mücadelesi verdiği MasterChef yarışmasında 100 bin TL’lik ödülün kimin olacağı en çok merak edilenlerden biriydi. Canlı yayında yemeklerini yapan 2 yarışmacıyı değerlendiren jüri üyeleri, Uğur Kardaş’a daha fazla puan vererek birinci olmasını sağladı.

MasterChef birincisi Uğur Kardaş kimdir?

Yarışmada birinci seçilen Uğur Kardaş, 1996 yılı Çanakkale doğumlu. Çanakkalede eğitim alan Kardaş, üniversite yıllarını ise Akdeniz Üniversitesi’nde geçirmiş. Küçük yaşlardan beri şeflik ve ahçılık konusunda hayalleri olan Uğur, Çanakkale’de “Uğur Chef’in Mutfağı” adında bir mekan açmış, daha sonra burayı kapatarak Türkiye’nin ünlü steak restoranlarından birinde Executive Chef olarak çalışmaya başlamış.

Masterchef Murat Özdemir Bardağı Taşırdı

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. sadece bir kere izlemiştim, o da 4lü final elemesinde. o zaman Uğur için nekaaaa hoş bi’ bey, keşke kazansa demiştim. Arkadaşlar ben galiba bütün dilek haklarımı çok gereksiz şeylere kullanıyorum ya :D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu