Astroloji

Mart Ayı Burç Yorumları 2019

Mart ayı burç yorumları yazımda sizlere bu ay içinde yaşanacak yeni ay, dolunay ve merkür retrosunun burçlara etkilerinden de kısaca bahsettim. 

MART AYI BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU

Mart ayının ilk haftalarında kariyer konuları ile ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mart sonuna kadar çevrenizde parlayacağınız bir dönem sizi bekliyor olacak. Maddi ve manevi açıdan şansınızın açık olacağı bu dönemi iyi değerlendirmeniz gerekiyor.

5 Martta başlayacak Merkür retrosu boyunca sağlıkla ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yaptırdığınız tetkikleri bir kaç farklı doktora göstermenizde fayda var. Bu dönemde eski sevgiliniz/eşiniz ile ilgili geri dönüşler yaşayabilirsiniz. Ancak Merkür retrosu biraz aldatıcıdır, inanmak için acele etmeyin.

6 Martta gerçekleşecek yeni ay geçmişi geçmişte bırakmanız gerektiğini hatırlatacak ve yeni bir hayat yoluna girmeniz için destek verecektir. Yine bu dönemde maddi anlamda değişim ve dönüşüm için sürpriz kaynaklar karşınıza gelebilir. Bu süreç 7 yıl boyunca devam edecek ve bu 7 yılın sonunda maddi gücünüzün arttığını görebilirsiniz.

21 Martta gerçekleşecek dolunaya yaklaşırken ilişki veya evlilik konularında gerginlikler, anlaşmazlıklar çıkabilir. Davranışlarınızı kontrol edemezseniz ilişkiniz yıpranabilir.

Koç Burcu Özellikleri

BOĞA BURCU

Mart ayına olumlu gelişmeler, yüzünüzü güldüren haberlerle merhaba diyeceksiniz. Seyahatler artabilir, yeni bir eğitim sürecine girebilirsiniz. Mart sonuna kadar kariyer alanında güzel bir dönem yaşayabilirsiniz. Yeni iş teklifleri ya da terfiler gündeme gelebilir. Bir işiniz yoksa geleceğiniz için harekete geçme zamanı.

5 Martta başlayacak Merkür retrosu boyunca dostlarınızla paylaştığınız sırlarınızı başkalarından duyabilirsiniz. Özellikle bu dönemde kiminle ne konuştuğunuza dikkat etmenizde fayda var.

6 Mart Yeni ayı hayatınızda yeniliklere yer açmak için iyi bir fırsat olabilir. Yaptığınız iş sayesinde sesinizi daha büyük kitleler duyabilir, ünlü bile olabilirsiniz. Retro dolayısıyla yeni şeyleri bir kaç defa kontrol etmelisiniz. Hayatınızın her alanında değişimlerin olacağı 7 yıllık bir süreç sizi bekliyor. Değişim yavaş olacak ancak hayatınıza enerji ve güzellik getirecek.

21 Mart dolunayı iyiye giden sağlığınızda bir takım olumsuz durumlara neden olabilir. İhmalkarlık yapmamalı ve kontrollerinizi aksatmamalısınız. İş alanında bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Mart sonu itibariyle şansınız açık olacak. Sosyal çevrenizde yeni biri ile tanışabilirsiniz, aşk hayatınız hareketlenebilir.

Boğa Burcu Özellikleri

İKİZLER BURCU

Mart ayına borçlarınız üzerine düşünerek girebilirsiniz. Borçları kapatmak için kredi almayı düşünebilirsiniz. Eşiniz ve ailenizden bu konuda destek görebilirsiniz. Mart sonuna kadar eğitim konusunda şansınız artabilir. Yurt dışı ile ilgili düşünceleriniz varsa olumlu sonuçlanabilir. Yapacağınız seyahatlerden birinde yeni bir kişi ile tanışıp aşık olabilirsiniz.

5 Martta başlayacak Merkür retrosu süresince iş hayatınız konusunda dikkatli olmalısınız. Bazı aksilikler yaşayabilir, yaptıklarınızı başa dönüp tekrar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Patronunuzla aranızda anlaşmazlıklar ve gerginlikler yaşayabilirsiniz. Çalışmayanlar gelecekleri ile ilgili endişeye düşebilir. Hedeflerinize ulaşamayacakmış gibi hissedebilirsiniz.

6 Mart yeni ayı iş hayatınızda yeni bir sayfa açmanız için destek enerjisi verecek olsa da merkür retrosu sebebi ile yeni bir iş düşünmek yerine eski iş başvurularınızı tekrar değerlendirmelisiniz. Psikolojik açıdan değişim dönüşüm yaşayacağınız 7 yıllık bir sürece girmek üzeresiniz. Geçmişi geçmişte bırakmaya karar verip, kişisel gelişim çalışmalarına yönelebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

21 Mart dolunayı aşk hayatınızda gerginlikler, anlaşmazlıklar yaşamanıza sebep olabilir. Sakin kalmaya çalışmalısınız. Dostlarınızla daha çok vakit geçirebilirsiniz, sosyal anlamda enerjik günler yaşayacaksınız.

Mart sonunda kariyerinizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş başvurusu için ideal zamanlar olacak.

İkizler Burcu Özellikleri

YENGEÇ BURCU 

Mart ayına girişiniz ilişkinizle ilgili gelişmelerle olacak. Mart sonuna kadar parasal açıdan olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Miras ile ilgili konular iyi şekilde sonuçlanabilir ve elinize yüksek miktarda para geçebilir.

5 Martta başlayacak Merkür retrosu boyunca yapacağınız seyahatlerde dikkatli olmalısınız. Valizinizi, pasaportunuzu gözünüzün önünde tutmalısınız. Rötarları düşünerek programınızı sıkıştırmamalısınız. Akademik konularda işleriniz beklediğiniz kadar çabuk ilerlemeyebilir. Yurt dışı konularında her şeyi iki kere gözden geçirmelisiniz.

6 Mart yeni ayı eğitim ve uluslararası konularda yeni bir sayfalar açmanız için destek olacaktır. Ancak retro nedeniyle dikkatli olmalısınız. 7 senelik değişim sürecine girmek üzeresiniz. Değişimler bulunduğunuz ortam, yeni dostlar, iş ve eğitim alanı gibi konularda gerçekleşecek. Bazı dostlarınızı hayatınızdan çıkarma kararı alabilirsiniz.

21 Mart dolunayı ailevi konularda gerginliklere sebebiyet verebilir. Ufak kazalar yaşamamak için ev içerisinde riskli işlerden kaçınmalısınız.

Yengeç Burcu Özellikleri

ASLAN BURCU 

Mart ayı başında enerjiniz biraz düşük olsa da geçici bir durum bu. Mart sonuna kadar ilişki/evlilik hayatınızda güzel gelişmeler olabilir. Hali hazırda yürüttüğünüz işinizde yeni projelere imza atabilirsiniz. Güzel etkiler altındasınız.

5 Martta başlayacak Merkür retrosu süreci maddi olarak açılmamanız gereken bir dönem. İnternet alışverişlerinizde bilgilerinizin kopyalanmaması için dikkatli olmalısınız. Çevrenizde sizden borç isteyenler olursa geri çevirmenizde fayda var. Eğer bir ameliyat durumunuz var ise ve acil değilse merkür retro bitimini (28 Mart) beklemeniz iyi olabilir.

6 Mart yeni ayı maddi açıdan size biraz nefes aldıracak güzel fırsatların çıkacağı bir zaman dilimi olabilir. İş hayatında büyük değişimler yaşayacağınız 7 yıllık sürece girmek üzeresiniz. Geleceğe dair yapmak istediğiniz her ne ise o alanda harekete geçeceksiniz. Değişim dönüşümler yavaş olacak.

21 Mart dolunayı sırasında elektronik aletlerle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. İletişim sıkıntıları olabilir. İş ortamında söyledikleriniz yanlış anlaşılabilir. Kardeşlerinizle gerginlikler olabilir.

Aslan Burcu Özellikleri

BAŞAK BURCU 

Başak burçları için mart ayı aşk ile başlayacak. Hoşlandığınız kişinin size karşı ilgili olduğunu görüp sevinebilirsiniz. Mart sonuna kadar iş ortamında başarı elde edebilir, terfi alabilirsiniz. Sağlık açısından da güzel gelişmeler olacak. İyimser bir ruh hali içinde olacaksınız. Yeni bir evcil hayvan edinmeyi düşünebilirsiniz.

5 Mart Merkür retrosu başlarken eşiniz/sevgilinizle gerginlik yaşayabilirsiniz. Etrafınızdaki insanların söylediklerine fazla kulak asmayın, merkür retro yalan bilgidir, kulağınıza gelenler sadece bir dedikodudan ibaret olabilir. Partnerinize sormadan peşin hükümler vermeyin. Ortak iş açmış Başak burçlarının işleri yavaş ilerleyebilir.

6 Mart yeni ayı retronun olumsuz etkilerini hafifletmek için geliyor. Retroya rağmen bazı başak burçları yeni bir ilişkiye başlayabilir. Duygularınızı ifade etmek için acele etmeyin, ilişkinin ve duyguların oturması için retro bitimini bekleyin derim. 7 yıllık bir değişim süreci de bu dönemde başlamış olacak, bu değişim hayatınızın hangi alanında olursa olsun sonrasında “iyi ki” diyeceksiniz unutmayın. Hayatınızın en mutlu dönemleri sizi bekliyor. Akademik anlamda ani değişikler, yurt dışına taşınma planları gündeme gelebilir. Astrolojik ve felsefik konulara ilginiz varsa bu konularda eğitim almayı düşünebilirsiniz.

21 Mart dolunayı maddi açıdan güçlendiğiniz bir dönemde bir uyarı enerjisi ile geliyor. Düşünmeden para harcamamalı, elinizdeki maddi gücü korumalısınız.

Başak Burcu Özellikleri

TERAZİ BURCU 

Mart ayının ilk günlerinde gündeminiz aile olacak. Evinizde rahatça vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Mart boyunca hayatınızın her alanında şanslı olacaksınız. Olmaz diye düşündükleriniz bir bir gerçekleşebilir. Aşk hayatınız oldukça hareketli ve tutkulu olacak. Çocuk isteyenler için bu dönem hayırlı haberler gelebilir.

5 Mart Merkür retrosu bitimine kadar sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Geçmişte yaşadığınız bir sorun yeniden karşınıza çıkabilir. Teşhis konusunda bir kaç doktora danışmalısınız. İş ortamınızdaki çalışma arkadaşlarınızda fikir ayrılıkları olabilir, yanıltıcı bazı durumlar ortaya çıkabilir. Evcil hayvanınız varsa onunla ilgilenmelisiniz.

6 Mart yeni ayı retronun olumsuz enerjisini biraz kırabilir. İş hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. 7 yıllık değişim süreciniz maddi anlamda olacak. Büyük yatırımlar yapabilir, yavaş yavaş gayrimenkul sahibi olabilirsiniz. Ailenizden miras kalabilir. Partnerinizle birbirinize daha fazla zaman ayırdığınız, bağınızın kuvvetlendiği bir süreç yaşayacaksınız.

21 Mart dolunayı 0 derece Terazi burcunda gerçekleşeceği için daha da dikkatli olmalısınız. Hayatınızın her alanında gerginlikler sizi bulabilir. Tepkilerinizi kontrol altında tutmaya çalışmalısınız. Dış görünüşünüz ile ilgili bir değişim düşünceniz var ise biraz daha beklemelisiniz. Mart sonunda yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili de güzel gelişmeler olabilir.

Terazi Burcu Özellikleri

AKREP BURCU 

Mart ayına hızlı bir giriş yapıyorsunuz. Kendinizi işe fazla kaptırmayın, ara sıra mola vermek gerekli. Kültürel ve eğitsel faaliyetlere katılabilirsiniz. Mart sonuna kadar aileniz ile ilgili bir konuda mutlu bir gelişme yaşayabilirsiniz. Gayrimenkul planlarınız bu dönemde sonuçlanabilir.

5 Mart Merkür retrosu boyunca aşk hayatınızda bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Partnerinize karşı şüpheci olabilir, anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Retro yanıltıcı olabilir unutmayın gerçekler retro sonrası gün yüzüne çıkacaktır, karar vermekte acele etmeyin.

6 Mart yeniayı aşk hayatınızdaki olumsuzlukları biraz azaltabilir. Genel olarak hayatınızın her alanında şansınız açık olacak. 7 senelik değişim süreci hayatınızın ilişki ve evlilik alanında olacak. Evlenmeyi düşünmeyenler bile kendini 7 yıl sonunda evli mutlu çocuklu bulabilir. Evliliğini bitirmek isteyen ancak cesaret bulamayanlar da bu konuda harekete geçebilir. Ortak iş açmış olanlar sektör ve gelir konularında değişim yaşayabilir. Sağlık açısından sorunsuz günler yaşayacaksınız. Mart sonunda iş ortamında terfi alabilirsiniz. Oldukça enerjik olacaksınız.

21 Mart dolunayı süresince risk almaktan kaçınmalısınız. Ruh haliniz depresif olabilir. Mart sonunda yalnız Akrep burçlarının kapısını yeni bir aşk çalabilir. Aklınızda olmayan biri ile bir anda bir ilişkiye başlayabilirsiniz. İlişkinizde sorunlar varsa sevginiz ağır basacak ve çözüm sürecine gireceksiniz.

Akrep Burcu Özellikleri

YAY BURCU 

Mart ayının konusu para olacak. Gelir gider dengenizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Mart sonuna kadar eğitim konusunda güzel gelişmeler yaşayacaksınız. İnsan ilişkileri odaklı çalışıyorsanız olumlu durumlar yaşayabilirsiniz. Lüks eşyalara ilginiz artabilir, elektronik eşyalar alabilirsiniz. Kardeşinizle ilgili beklediğiniz bir hayırlı haber var ise yolda geliyor.

5 Mart Merkür retrosu boyunca aile içinde sizden saklanan şeylerle ilgili bazı sıkıntılar, yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Retro sonunda gerçekler açığa çıkacaktır.  Elektronik aletleriniz nedensiz bozulabilir.

6 Mart yeni ayı bu gergin süreçte bazı konularda size nefes molası olacak. Yeni bir başlangıç için destek enerjisi ile gelen yeni ay retro sebebiyle yeni başlangıçlar için uygun değildir. Herhangi bir konuda böyle bir düşünceniz var ise biraz daha beklemelisiniz. 7 yıllık değişim sürecinizin konusu hayata bakış açınız. Genelde pozitif bir ruh haliniz var fakat karamsarlığa düştüğünüzde çıkmanız kolay olmuyor. Bu 7 sene içinde sizin üzülmenizin bir şeyleri değiştirmediğini anlayacaksınız. Ani bir kararla işinizi bırakabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Kronik bir rahatsızlığın belirtileri bu seneler içinde ortaya çıkabilir. Mart sonunda şansınız açılacak. Yalnızsanız yeni bir aşka merhaba diyebilirsiniz. Yeni bir hobiye başlayabilirsiniz. Ailecek bir taşınma söz konusu olabilir. Aileye yeni bir birey katılabilir.

21 Mart dolunayı çevrenizdeki insanların olumsuz düşünceleri sebebiyle sizi sinirli bir ruh haline sokabilir. Dostlarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz. Tepkilerinizi kontrol altında tutmaya çalışın. Çünkü bu dönemde herkes gergin olacak.

Yay Burcu Özellikleri

OĞLAK BURCU 

Mart ayında bir içe dönüş durumunuz var. Kendinize ve yapmak istediklerinize zaman harcamak istiyorsunuz. Mart sonuna kadar maddi açıdan güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maaşınız artabilir.

5 Mart Merkür retrosu boyunca elektronik aletlerinize dikkat edin. Önemli dosyalarınızı mutlaka yedekleyin. İnsanlarla fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz.

6 Mart yeniayı iyimser enerji ile gelse de iletişim konularında aksaklıklarınız devam edecek. 7 senelik değişim süreciniz hayatınızın genel akışı ile ilgili olacak. Şansınız yaver gidecek. Yaptığınız işlerle parlayabilirsiniz. İnsanlardan takdir görebilirsiniz. Aşk hayatınızda harika gelişmeler yaşayacaksınız. 7 yıl sonunda kendinizi evli bulabilirsiniz. Mart sonunda ailenize biraz daha vakit ayırmanız gerekebilir. Yeni bir eve taşınabilirsiniz. Yeni iş fırsatları karşınıza çıkabilir.

21 Mart dolunayı ile iş hayatınızda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ani tepkilerden kaçının.

Oğlak Burcu Özellikleri

KOVA BURCU 

Mart ayına başlarken sağlığınızla ilgili sorunlar gündeme gelebilir. İşe kendinizi fazla kaptırdığınızdan sağlığınızı önemsememiş olabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Mart ayı boyunca hayatınızda güzel gelişmeler olacak. Başarılarınızın karşılığını alacaksınız. Fiziksel olarak etkileyici bir dönemdesiniz. Yalnızsanız bu dönem aşk yaşayabilirsiniz. İlişkiniz var ise bu süreçte tutkulu ve keyifli günler geçirebilirsiniz.

5 Mart Merkür retrosu süresince paranıza ve önem verdiğiniz eşyalarınıza dikkat etmelisiniz. İnternetten yaptığınız tüm işlemlere dikkat edin ve iki kere kontrol edin. Retro dönemlerinde zihinler bulanık olabilir. Genel anlamda dikkatli olmakta fayda var.

6 Mart yeni ayı güzel enerji verse de retro dönemine denk geldiği için risk almaya gerek yok. 7 yıllık değişim sürecinizin konusu aile. Aileniz ile yaşıyorsanız kendiniz bir eve çıkabilirsiniz ya da evlenerek evden çıkabilirsiniz. Mart sonuna doğru eğitim hayatınızda kendinizi kanıtlayabilirsiniz. İş ilişkilerinizdeki iletişim becerileriniz sebebiyle karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir. Maaşınızda artış olabilir.

21 Mart dolunayı süresince bir seyahat durumunuz var ise, eşyalarınıza sahip çıkın, rötarlar konusunda hazırlıklı olun. Bu dönemde akademik hayatınızda gergin olabilirsiniz.

Kova Burcu Özellikleri

BALIK BURCU 

Mart ayı boyunca sosyal ve enerjik olacaksınız. Sağlık açısından iyi hissedeceksiniz.

5 Mart Merkür retrosu Balık burcunda gerçekleşecek. İşleriniz beklediğiniz kadar hızlı ilerlemeyebilir. Teknolojik sorunlar yaşayabilirsiniz. İletişim konuları sıkıntıya düşebilir, yanlış anlaşılmalara açık bir dönem. İçinize kapanabilirsiniz. Eski eşiniz/sevgiliniz geri dönmek isteyebilir. Korkularınızın üstüne gittiğiniz bir dönemde olacaksınız.

6 Mart yeni ayı da Balık burcunda gerçekleşecek. Yeni başlangıçlar için güzel enerjiler verse de bu yeni ay retro ile çakıştığından yenilikler için beklemekte fayda var. 7 yıllık değişim sürecinizin konusu iletişim içinde olduğunuz çevre, iş ve eğitim ortamlarınızla ilgili olacak. Bu ortamlarınız yavaş yavaş değişecek. Değişime açık olursanız güzel bir dönüşüm süreci yaşayacaksınız. Mart sonuna doğru gelirinizde artış olabilir. Aşk hayatınzıda şanslı bir dönemde olacaksınız.

Balık Burcu Özellikleri

21 Mart dolunayı maddi konularda dikkatli olmanızı söylüyor. Beklenmedik borçlar karşınıza çıkabilir.

Mart ayı burç yorumları yazımın sonunda geldim. Bu ay yaşayacağımız gökyüzü olayları biraz sıkıntılı olsa da farkındalığımız yüksek oldukça hepsinden en az hasarla kurtulmamız mümkün. Gökyüzünün tek derdi bize doğru yolu göstermek. Mutlu bir Mart ayı dilerim.

Sevgiyle…

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Yaşasın yurt dışı seyahatlerinde olumlu durumlar ile karşılaşacakmışım ohhh en sevdiğimden :) inşl Allahım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu