Gündem

Marc Jacobs Char Defrancesco Evlendi!

Marc Jacobs Char Defrancesco evlendi! Tüm dünyanın yakından tanıdığı moda tasarımcısı Jacobs, geçmişte modellik ve oyunculuk da yapan, şimdilerde kendi adını taşıyan koku markası ile yükselişe geçen Defrancesco ile görkemli bir törenle dünya evine girdi.

Marc Jacobs Char Defrancesco Evlendi!

Her sezon oluşturduğu koleksiyonlarla podyumları kasıp kavuran ünlü moda tasarımcısı Jacobs, geçtiğimiz sene nişanlandığı erkek arkadaşı Defrancesco ile New York’ta dünya evine girdi.

Görkemli bir düğün…

Moda dünyasının en bilindik isimlerinden biri olan 55 yaşındaki Jacobs, moda haftalarında adından çokça bahsettirmişti. Şimdilerde ise 38 yaşındaki eski model ve oyuncu, şimdilerde kendi adını taşıyan koku markası ile yükselişe geçen Defrancesco ile evliliği ile gündemde.

İşte o düğünden görüntüler…

55 ve 38 yaşlarındaki çift, New York’ta görkemli bir düğünle dünya evine girdiler. Yakın arkadaşlarının katılımı ile gerçekleştirilen düğün töreninde çift, düğün pastalarını birlikte kesti ve yedi. Düğüne katılan dostları tarafından o anlar ise sosyal medyada bolca paylaşıldı.

55 yaşındaki Jacobs, geçen yıl yemek yedikleri bir restoranda Defrancesco’ya sürpriz yapmış, diz çökerek evlenme teklifi etmişti…

Haluk Levent Down Sendromlu Hayranının Düğününe Katıldı

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

13 Yorum

  1. Yaaa, bu haberleri türkiye de ne zaman duyacağız :(
    Güzelliklerine bakar mısınnnn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu