Gündem

Makyaj Gitti Aşk Bitti

Makyaj farkı gitti aşk bitti. İlginç olay Cezayir’de yaşandı. Evlendiği kadını ilk kez Makyajsız gören adam gördüklerine inanamadı.

makyajsız kadın

Makyaj farkı. Makyajlıyken Gördü aşık oldu, makyajsız gördü boşadı. Hem de düğünü ertesi günü.

Evlendiği kadını ilk kez doğal haliyle göre damat eşini tanıyamadı ve soluğu mahkemede aldı.

Düğün sabahı damat hayatının şokunu yaşadı. Gece birlikte yattığı kadını sabah tanıyamadı. Önce hırsız sandı ancak eşiydi. Evlendiği kadını ilk kez makyajsız gören koca soluğu mahkemede aldı.

İlginç olay Cezayir’de yaşandı. Genç çift evlenmeye karar verdi. Geleneksel bir yöntemle dünya evine girdiler. Genç kız hayat arkadaşının yanında hiç makyajsız dolaşmamıştı. Buluşmalarda, etkinliklerde, akraba ziyaretlerinde bakımını hiç ihmal etmedi. Bu durum gerdek gecesinin ertesi gününe kadar böyle devam etti. Yüzündeki boyaları silen genç kadın bambaşka biri oldu. Öylesine ki çiçeği burnunda kocası kendini hırsız zannetti. Genç kadın yatakta romantik bir kahvaltı beklerken, mahkeme kağıdı ile karşılaştı. Koca aldatıldığını söyledi ve daha 1 günlük eşini dava etti. Balayı adliyede bitti. Psikolojik olarak yıprandığını ileri sürdü ve karısından 55 bin TL tazminat istedi.

Benzer Bir Olay Çin de Yaşanmıştı

Benzer bir olay Çinde de yaşanmıştı. Çocuğun annesine göre çirkin olduğunu düşünen baba, eşinin geçmişini araştırmış ve defalarca kez estetik operasyon yapıp güzelleştiğini öğrenmişti. Eşine dava açan koca 361 bin TL tazminat almıştı.

makyaj farkı

Çocuklarına Bakıp Bir Sorun Olduğunu Düşündü

Ailenin babası çocuklarının çirkin olduğunu düşünerek büyük bir araştırmaya girmiş ve inanılmaz gerçekle karşılaşmıştı. Yıllardır tanıdığı eşi aslında geçmişte bir çok kez estetik operasyon geçirdikten sonra bu hale gelmişti ve genlerden şüphelenen baba ne yazık ki haklı çıkmıştı.

makyajlı kadın

İşte Haberin Videosu

Ünlülerin Makyajsız Halleri Haberi

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

10 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu