Gündem

Maganda Ambulansa Yol Vermedi Kameraya Böyle Yansıdı

Akılalmaz olay İstanbul’da kaydedildi. Bir sürücünün kaydettiği videoda trafikteki maganda ambulansa yol vermedi ve önünü kesti.

Maganda Ambulansa Yol Vermedi Kameraya Böyle Yansıdı

Akıllara durgunluk veren olay İstanbul’da kaydedildi. Trafikte seyir halindeki bir sürücü, ambulansa yol vermeyen trafik magandasını cep telefonu kamerası ile çekip sosyal medyada paylaştı. Videonun sosyal medyada yayılmasından sonra magandaya tepki yağdı.

Arkasındaki ambulansa yol vermedi ve önünü kesti!

Duyarlı bir sürücü tarafından çekilen ve sosyal medyada paylaşılmasının ardından tepki alan görüntüler, D-100 Karayolu İncirli istikametinde çekildi.

Duyarlı sürücünün çektiği görüntülerde, lüks araç sahibi magandanın sürekli ambulansın önüne geçtiği ve yol vermemek için olağanüstü bir çaba sarfettiği görülüyor.

Ambulans şerit değiştirdikçe o da değiştirdi

Tepe lambalarının yandığı ambulans, trafik magandasından kurtulmak için sürekli şerit değiştirdi. Bunun üzerine maganda, ambulans hangi şeride geçmeye çalışsa önüne geçti ve yol vermedi.

Bunun üzerine yan yola geçen ambulans ve video izleyicileri bir şok daha yaşadı. Maganda yan yola geçen ambulansın yine önüne geçti.

Maganda bulundu, 324 lira ceza kesildi

Ambulansın geçişini kısıtlayan ve yol vermeyen M.E.Y isimli maganda sivil ekipler tarafından yakalandı. Maganda saygısızca araç kullanmak, geçilen aracın geçilme kurallarına uymamak ve şerit izleme değiştirme kurallarına uymamak suçlarından 108’er TL para cezasına çarptırıldı. M.E.Y ardından Bahçelievler Polis Merkezi Amirliği’ne teslim edildi.

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Ünlü Yazar Trafik Kazası Geçirdi. Sevenleri Şokta.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Şu çakarlı araçlara da çözüm bulsalar güzel olacak 150 tl ye taktır emniyet şeridinden git ne güzel dünya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu