Müzik - Festival

LP Türkiye Konser Serisi Başlıyor!

LP Türkiye konser serisine başlıyor. Haziran ayında ülkemizde konser verecek olan şarkıcının konser biletleri satışta!

LP Türkiye Konser Serisi Başlıyor!

Asıl adı Laura Pergolizzi olan LP, Türkiye’de vereceği konserler için sabırsızlanıyor. Peki ya sen? İstanbul, İzmir ve Ankara’da yaşıyorsanız bu mükemmel performansı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Büyüleyici sesi ve tarzı ile Youtube’da milyonlarca tık alan şarkıcı, Türk hayranlarıyla buluşmak için gün sayıyor. Dilimize pelesenk olan şarkılarını konserde canlı dinleme şansını yakalayacak olanlar ise çok şanslı!

Söz yazarlığından sahnelere…

Rihanna, Backstreet Boys, Christina Aguilera gibi starlara şarkı sözü yazan İtalyan asıllı Amerikalı şarkıcı LP, ilk albümünü 2001 yılında çıkarmıştı. O yıldan günümüze başarı basamaklarını ağır ağır çıkan şarkıcı, asıl patlayışını 2016 yılında, O’nu dünyaca ünlü bir star yapan şarkısı “Lost on You” ile yapmıştı. Tüm dünya müzik listelerinde haftalarca ilk sırada yerini koruyan şarkı sosyal platformlarda milyonlarca beğeni ve yorum almış, aynı oranda da paylaşılmıştı…

Çok yakında Türkiye’de!

LP şimdi Türk hayranlarıyla buluşmak için ülkemize geliyor. İstanbul, İzmir ve Ankara’da konser verecek olan şarkıcı, büyüleyen ses rengi ile sahnede devleşmeye, sizleri de büyülemeye geliyor!

LP İstanbul Konseri

LP İstanbul konseri, 15 Haziran 2019 Cumartesi günü UNIQ Açıkhava Sahnesi’nde gerçekleşecek. İstanbul konseri kapı açılış saati 16.00, kapanış saati ise 22.00 olarak belirlendi. LP saat 22.00’de sahnede olacak.

Sahne önü bilet 335 TL’den satışa sunulurken, standart biletler 168 TL’den satılıyor. Konserde 18 yaş sınırı olduğunu da belirtelim.

LP İzmir Konseri

LP İzmir konseri, 17 Haziran 2019 Pazartesi günü İzmir Arena’da düzenlenecek. İzmir Arena’da sahne alacak sanatçının İzmir bilet fiyatları ise sahne önü 280 TL, standart bilet 145.50 TL olarak belirlendi. 19.30 olan kapı açılış saati 22.00’ye kadar açık kalacak. LP İzmir Arena’da vereceği konserde 22.00’de sahneye çıkmış olacak.

LP Ankara Konseri

LP Ankara konseri, 18 Haziran 2019 Salı günü düzenlenecek. ODTÜ MD Vişnelik Çim Amfi’de sahne alacak olan şarkıcının konser bilet ücreti sahne önü; 280 TL, standart; 168 TL olarak belirlendi. ODTÜ MD Vişnelik Çim Amfi’de düzenlenecek olan etkinlikte kapı açılış saati 19.30 olarak belirlendi. LP’nin sahneye çıkış saati ise 22.00…

Jolly Joker Alaçatı 2019 Yaz Konserleri. Merak Edilen Konser Takvimi

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu