içinde

BayıldımBayıldım

Le Patron Lounge’da İndirim! Aradığınız Her Lezzet Burada!

le patron lounge

 Le Patron Lounge’da aradığınız her şey var! Cana yakın ve güler yüzlü personeli ile memnuniyet  duyacağınız bu mekanın bağımlısı olacaksınız. Her kesime hitap eden yemek ve tatlılarına doyamayacaksınız. 

Le Patron Lounge’da İndirim! 

Le Patron Lounge’da aradığınız her lezzeti bulabilirsiniz. Dünya mutfağı yemek menüsü ile oldukça fazla yemek kültürüne sahip. Ayrıca birbirinden güzel yerli ve yabancı kahve ve kokteyl çeşitleri ile her damak tadına uygun lezzetler  bulmanız mümkündür. İşletme nargile sevenleri de unutmamış, sizler için aradığınız her çeşit nargileyi zevkle içebileceğiniz bir mekan tasarlamış.

le patron

Her türlü organizasyonlarınızı gönül rahatlığı ile yapacağınız bu mekanda içiniz rahat olacak. İş yemekleriniz, özel davet ve toplantılarınız, doğum günleriniz için muhteşem bir ortama sahip. Bunun için isterseniz açık bahçeyi isterseniz kapalı toplantı salonunu kullanabilirsiniz. Sıcak kanlı personeli ile de Le Patron Lounge’dan oldukça memnun kalacaksınız.

Le Patron Lounge üniversite öğrencilerinin en uğrak mekanıdır. Ayrıca bölgedeki iş insanlarının, dil okullarının, eğitmenlerin ve her kesimden kaliteli insanların vazgeçemediği bir ortamı vardır.

Le Patron Lounge, Shall We? üyelerini de es geçmedi. Bu mekana gittiğinizde Shall We? üyesi olduğunuzu belirttiğinizde sizlere %10 ile indirim imkanı sunuyor.

Le Patron Lounge bir Ataköy Restaurant işletmeleri kuruluşudur. İstanbul-Bakırköy’de hizmet vermektedir.  İşletmenin 320 m2 açılır kapanır bahçesi mevcuttur. 100 m2 açık bahçe ve 240 m2 kapalı olmak üzere toplam 660 m2 alana sahiptir.

Aşağıdaki telefon ve mail adresinden mekan için rezervasyon yaptırabilir, istekleriniz için ulaşabilirsiniz.

Telefon: +905443304176

E-posta: atakoyrestaurant@gmail.com

Yorumlar

Cevap bırakın
  1. Shall we indirimi sahane ve üniversite öğrencilerine de hitap eden Bi mekan olması ayrı güzel… Dünya mutfağı denince akan sular durur yeni lezzetler herzaman candır

  2. Bakırköy uzak kalıyor ama yolum karşıya düşerde mutlaka uğrayacağım. İndirim olması da ayrı bir cezbedici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

Adolf Hitler Türkiye'yi

Adolf Hitler Türkiye’yi Niye İşgal Etmek İstemedi

Apple suçlu bulundu

Apple Telefonları Yavaşlattığını Kabul Etti