Gündem

La Casa de Papel 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

La Casa de Papel son dönemin en gözde dizisi olma rekorunu hala elinde tutuyor. Netflix yapımcıları tarafından üretilen bu dizi, polisiye ve entrika severler için tam olarak altın değerinde!
Yazımız çokça spoiler içermektedir. Eğer ilk iki sezonu izlemediyseniz yavaşça diğer yazılarımıza alabiliriz sizleri.

Akrep Burcu Özellikleri

 

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça sevilen İspanyol dizisi La Casa de Papel 23 Kasım’da sezon finalini vermişti. Bunun üzerine ben de dahil birçok hayranı 3. sezonun ne zaman geleceğini ve nasıl olacağını merak ediyordu. Dizinin yapımcılarından ilk trailer geldi ve tüm hayranlar gittikçe heyecanlanmaya başladı.

La Casa de Papel Ne Zaman Başlayacak?

İspanya Kraliyet Darphanesi’ne giren 8 kişi, tarihin en büyük soygununu gerçekleştirmek için saat gibi işleyen bir plan ortaya koymuştu. Tüm İspanya halkını soygun yapmaya girmediklerine ikna etmeye çalışan ve bunu kısmet başaran ekipte kimse birbirini tanımıyor. 8 kişilik ekip, isimlerini dünyanın bilindik şehirlerinden alıyordu. Bunlar Tokio, Nairobi, Berlin, Denver, Oslo, Moskova, Helsinki ve tabii ki harika Profesör!

2. Sezonun elden ayaktan çekilmesi üzerine tabii ki yeni sezonun tarihi ve bizleri nelerin beklediği tam bir heyecan uyandırıyordu. Bir sürü söylentilerin vuku bulduğu bu dizi de tek bildiğimiz şey ise 2019’da bizlerle olacağıydı. Ancak son yayınlanan teaser bizleri epey heyecanlandırdı. Çünkü ikinci sezonda öldüğüne kesin gözüyle bakılan Berlin’i sahnede görüyoruz. Bu sizce de çok heyecanlı değil mi?

La Casa de Papel’in Konusu

Yönetmenliğini Alex Pina’nın gerçekleştirdiği dizimiz, İspanya’nın Madrid şehrinde çekilmektedir. Kırmızı tulumlu ve Dali maskeli 7 adam 6 aylık bir çalışmanın ardından İspanya Kraliyet Darphanesi’ni soymak üzere darphaneye giriş yapıyor ve bu olay ülkenin dört bir yanından merakla izleniyor. Ee 8 adamımız vardı? dediğinizi duyar gibiyim. 8. kişimiz ise Profesör! O, bu takımın beyni! O bir Casanova…
Profesörümüz, olayları dışarıdan yönetmek konusunda oldukça başarılı bir adamdır. Bu soygun, profesörün babasının planıyken; beklenmedik şekilde babasını kaybediyor. Profesör, bu olaydan sonra babasının planını hayata geçiriyor. Ve deyim yerindeyse para basmaya başlıyorlar. Tarihin en büyük soygununu hedefleyen bu ekip,  darphane çalışanları ile beraber para basmaya başlıyorlar. Olaylar tabii ki polisin ve medyanın odak noktasına dönüşüyor. Müfettiş Murillo ve ekibi bu olayı incelemek için darphanenin etrafını sarmaya başlıyor. Asıl hikaye ise bundan sonra başlıyor!

3. Sezonda Bizi Ne Bekliyor?

La Casa de Papel 3. Sezon

 

Bunu yapımcılar dışında çok kimse bilmese de, dizinin resmi Instagram sayfasında trailer yayınlanmaya başladı. İzlediğimiz trailerdan ekibe yeni isimlerin katılacağını gözlemlesek de asıl şok etkiyi Berlin’i görmemiz yaratıyor!
Size bu trailerı bırakıyorum, artık nasıl yorumlamak isterseniz!

Bella Ciao!

 

 

kayrovski

everything little little into the middle

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu