in

Kuzgun Tanıtım Fragmanı Ekranlara Kitledi

Kuzgun Tanıtım Fragmanı Ekranlara Kitledi
Kuzgun Tanıtım Fragmanı Ekranlara Kitledi

Kuzgun tanıtım fragmanı yayınlandı. Kuzgun dizisi muhteşem bir bölümle sevenleriyle karşı karşıya geliyor. 11. bölümde babasıyla ilgili çok önemli ipuçları bulan Kuzgun, bu ipuçlarından sonra Dila ile yüzleşmek zorunda kalır.

Kuzgun Tanıtım Fragmanı Ekranlara Kitledi

Kuzgun dizisinin 12. yeni bölüm fragmanı hayranlarıyla kavuştu. 11. bölümde ekranlarda yayınlanan dizide Kuzgun, Meryem’e “Neden verdin beni?” sorusunu soruyor. İşte Kuzgun dizisinin merak edilen yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

Kuzgun 12. Bölüm Tanıtım Fragmanı

Kuzgun 12. bölüm fragmanı, ön izlemesi yayınlandı. Hayranları büyük bir merakla yeni bölümü bekliyor. Herkesin merakla beklediği 12. bölüm fragmanı sizlerle..

Kuzgun 11. Bölümde Neler Olmuştu? 11. Bölüm Özeti

Dila ve Kuzgun sarsıcı yüzleşmelerle karşı karşıya geliyor..

Behram’ın, Kuzgun’u öldürebileceği düşüncesi içine giren Dila korkuya kapılır. Birden bire Kuzgun’u karşısında gören Dila ile aralarında inanılmaz bir yakınlaşma olur. Kuzgun’a Dila’nın sevgisi iyi geliyor. Kuzgun ilk defa zincirlerini kırar ve Dila ile konuşmaya başlar. Diğer yandan Kudret’in yardımıyla Behram’ın kim olduğunu öğrenmek çalışan Dila’nın, Kuzgun’un o yıkılmaz duvarlarını aşması gerekmektedir. Kuzgun, Bora’ya cezasını vermeye kararlıdır. Ona anlayacağı dilden çok açık bir mesaj gönderir. Ali de Bora’nın karşısına çıkar ve onunla yüzleşir. Öbür yandan Kuzgun,Behram’ın aslında Derviş olduğunu öğrenir. Ve hayatının en önemli sorusuyla başbaşa kalır. Kuzgun,’un öğrenmesi gereken şeyler vardır. Babasıyla ilgili gerçekleri araştırmaya başlar. Babasının gerçek ölüm nedenini öğrenmek için Meryem’e gider.

Dila, Kuzgun’un babasının ölümünü araştırdığını öğrenir ve yardım etmeye karar verir. 20 yıl önce  zorla götürüldüğü çocukluk evinin kapısının önünde hayatının adımlarından birini atacaktır. Kuzgun’un babasının ölümüyle ilgili bulduğu ipucu çok önemlidir ve Kuzgun’u harekete geçirir. Kumru’yla gazetede karşılaşan Bora da, Kumru’ya  babası Yusuf’un ölümüyle ilgili çok ilginç sözler kullanır ve aklına soru işaretleri yerleştirir. Rıfat, Dila’nın Kuzgun’la evliliğini hiçbir şekilde onaylamamaktadır. Ruh hali pek iyi olmadığından Şermin’in eline çok büyük bir güç ve koz verir.

Dev Anket: Türkiye’nin En Yakışıklı Erkeğini Seçiyoruz!

Kuzgun, babasının ölümüyle ilgisi olduğunu düşündüğü hapishane müdürünün bir düğüne gideceğini öğrenir. Kuzgun’un düğüne gideceğini öğrenen Dila, Kuzgun’u yalnız bırakmayacaktır.

Katıldıkları bu düğünde Kuzgun ve Dila çok büyük bir şok yaşayacaktır. Kuzgun babasının ölümüyle ilgili çok önemli bir ipucu bulmuştur. Bu ipucuyla birlikte ortaya çıkacak sarsıcı gerçeklerle Dila ve Kuzgun şok edici yüzleşmeler yaşayacaklardır.

6 Comments

Leave a Reply

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  10 Bin Takipçiniz Olmadan Instagram Hikayenize Link Ekleyin!

  10 Bin Takipçiniz Olmadan Instagram Hikayenize Link Ekleyin!

  sen-anlat-karadeniz-50.-bölüm-son-fragmanı-yayınlandı

  Sen Anlat Karadeniz Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı!