Hayata Dair

Kutu Koladan Fare Ölüsü Çıktı!

Kutu içecekler ile ilgili her zaman kulaktan dolma bilgiler söylenip durur… Bu sefer fotoğraf ile belgelenen olayda kutu koladan fare ölüsü çıktı! Sosyal medyada paylaşılan fotoğraf büyük yankı uyandırdı.

Ülkemiz de dahil olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde satışı yapılan, en çok tercih edilen içecek markası fare şoku yaşıyor! Amerika merkezli içecek şirketinin bu görsel ile ilgili yapacağı açıklama merakla bekleniyor!

Kutu Koladan Fare Ölüsü Çıktı!

Dünyanın en çok tercih edilen ve satılan ABD’li içecek şirketinin ürünü kutu koladan fare ölüsü çıkması, sosyal medyada bomba etkisi yarattı. Fransa’da yaşayan bir adam, öğle yemeği için verdiği siparişi sırasında açtığı kutu kolasından bir yudum aldıktan sonra kutunun içindeki fare ölüsünü gördü.

1800’lü yıllardan günümüze, en çok satılan içecek markası!

1800’lü yıllardan bu yana dünyanın her yerine satılan ve en çok tercih edilen içeceklerden biri olan kola ile ilgili bugüne dek birçok söylenti mevcuttu. Herhangi bir şekilde belgelenmeyen bu söylentilere Fransa’da yaşayan bir adam noktayı koydu. 7 Mart 2019 tarihinde meydana gelen olayda ise Fransa’nın kuzeyinde yer alan Varenne-sur-Seine bölgesinde yaşandı.

7 Mart’ta adının Damien olduğu belirtilen 34 yaşındaki adam, iş çıkışı pizza ve içecek satın aldı. Yemeğini bitiren Damien, kolasından bir yudum daha aldı ve kutuyu atmaya hazırlanırken o korkunç görüntüyle karşılaştı.

Ufak bir pati

Kutuyu dikkatlice inceleyen 34 yaşındaki Damien, kutunun içerisinde küçük bir pati olduğunu fark etti. Küçük patiyi gören adam kutuyu iyice inceleyince bu patinin ölü bir fareye ait olduğunu gördü.

Damien isimli kişi, Fransa’nın en çok okunan gazetelerinden biri olan Le Parisien’e olay anını anlattı.

Fare ölüsünü gördükten sonra içecek şirketini arayan Damien, derdini dinlediklerini, bir saatlik konuşmanın ardından telafi amaçlı 6’lı kutu kola yollamak istediklerini söyledi. Görüşmenin bir diğer dikkat çeken kısmı da içecek şirketinin, farenin üretim sırasında kutunun içine girme ihtimalinin olmadığını söylemesiydi.

Kutu Koladan Fare Ölüsü Çıktı Sosyal Medyaya Bomba Gibi Düştü

Kutuyu şirkete vermek istemiyorum

Kutu kolayı incelemek için isteyen şirket yetkililerine vermek istemeyen Damien, kutunun yaşadıklarının kanıtı olduğunu ve kutuyu buzdolabında sakladığını söyledi.

Sağlık durumundan endişe eden ve 21 gün hastaneden müşahade altında kalan adam, ölü farenin sıvılarından kaynaklı rahatsızlık ve enfeksiyonlardan korunmak için tedavi altına alındı.

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Bir Daha İnternetten Alışveriş Yapmak İstemeyecek Talihsiz İnsanlar…

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. kola tamam zararlı bende hastasıyım ama böyle haberlere inanmak istemiyorum. Böyle devasa şirket ve fabrikalar ne aşamalardan geçiyor üretimde içine girmesi imkansız bence üretim sonrasında bile girmesi imkansız gözüküyor:)

  2. Üretimdeyken içine girmesi imkansız ne aşamalardan geçiyor o cola muhtemelen cola açıldıktan sonra girmiştir

  3. Akıl almaz bi olay oraya nasıl girer. Üretim aşamasında girmiş olma ihtimali nedir bilmiyorm ama imkansız gibi

  4. son derece mide bulandırıcı bir durum. her ne kadar sonradan girmiş olabileceği ihtimali olsa da :(

  5. Uzun süredir kola icmeyi biraktim midem kalkti bence kesinlikle hazirlik aşamasinda girdi o fare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu