Gündem

Kredi Kartı Taksit Sayıları Arttırıldı. Son Dakika!

Kredi kartı taksit sayıları arttırıldı. Son dakika! BDDK’nın yaptığı açıklamaya göre kredi kartları ile yapılabilen taksitli alışveriş sayıları bilgisayar alımı ve taşımacılık hizmetleri için 6 aydan 12 aya çıkarıldı.

Kredi Kartı Taksit Sayıları Arttırıldı. Son Dakika!

BDDK yani Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun kararıyla bundan böyle bilgisayar ve taşımacılıkla ilgili alımlarda 6 aydan 12 aya çıkarıldığı açıklandı. Bilgisayar alımlarına ne yazık ki tablet alımları dahil değil. Seyahat acenteleri ile ilgili düzenleme de yapıldı. Bundan böyle seyahat acenteleri ile ilgili yurt içi harcamalarında ve sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 9 aydan 12 aya çıkarıldı.

Kurumsal Kredi Kartları İle de İlgili Değişiklik Yapıldı

BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu) kararına göre kurumsal kredi kartlarının da taksit oranı değişti. Bundan böyle kurumsal kredi kartı kullanan kişiler için genel taksit sayısı 9’dan 12’ye çıkarıldı.

Burçların Cinsel Hayatı – Yay Burcu

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu