Gündem

Kredi Kartı Kullananlar Dikkat! Bu Haber Hepimizi İlgilendiriyor!

Kredi kartı kullananlar dikkat. Kredi kartı hepimizin vazgeçilmezi. Sanıyoruz ki kullanmayan yoktur. Ama bu uyarıya dikkat. 31 Aralık itibariyle kartınızdaki puanlar silinecek. Ayrıntılar bu haberimizde.

Kredi Kartı Kullananlar Dikkat! Puanlarınızı Kaybetmek Üzeresiniz.

Kredi kartları hayatımızın vazgeçilmezi olmuş durumda. Ülkenin ekonomik şartları kart borçlanmasına yol açmış durumda. İnsanlar bu duruma karşı yeni önlemler üretemezken, bir haber de bankalardan geldi. 31 Aralık itibariyle yeni döneme geçileceğinden dolayı, kredi kartlarındaki puanlar ve chip paralar yanabilir.

Puanlarınızı ve Chip Paralarınızı Harcayın

Ülkemizin insaflı bankaları vatandaşı oldukça düşündüğü için Chip para kampanyaları dur durak bilmiyor. Kredi kartı alırken, insanlar artık verdiği hediyelere bakıyor. Harcadıkları paranın çok küçük bir kısmı geri dönüyor olsa da, bir kesim bundan mutlu.

kredi kartı chip para

Chip Para Nedir?

Chip para bankaların kartlarını kullandırmak için bulmuş oldukları bir satış stratejisidir. “Kullandıkça kazan” mottosuyla ülkemize girmiş ve bankaların rekabetlerini arttırmış bu sistem aslında bir noktada tüketicinin de lehine bir sistem. Kartınızı kampanyalı yerlerde kullandığınız da harcadığınız paranın bir kısmı size chip para olarak dönüyor. Aslında sistem oldukça basit.

Doğru Kullanılırsa Kredi Kartı Aslında Bir Avantaj

Aslında kredi kartı düşmanımız değil, dostumuz olabilir. Maddi alım gücü olmayan insanlar için özellikle kredi kartının taksit yapabilme özelliği hayat kurtarabiliyor. Ya da nakitini elinde tutmak isteyen ve aldığı ürünün parasını uzun vadeye böldürmek için bu durum iyi bir taktik olabilir. Sonuç olarak hayatımızın içinde yer alan bu sistem, iyisiyle kötüsüyle bizim mecburiyetimiz olmuş durumda. İşte kredi kartı kullanmak için 5 neden isimli videomuz. İyi seyirler.

 

Bira İçmek Sağlıklı mı? İşte İlginç Gerçekler.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. Yazıda da bahsettiğiniz gibi hayatımızın vazgeçilmezi olan kredi kartları bazen avantaj oluştururken ne yazık ki bazen de dezavantaj oluşturuyor …

  2. Kredi kartı doğru kullanılırsa büyük avantaj ama ülkemizde ne kadar doğru kullanılıyor tartışılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu