Murat Semih G.

Murat Semih G.

Proje Yöneticisi

Proje yöneticimiz sizler için projenize en uygun yönetim biçimini doğru takım üyesi ile buluşturur. En doğru şekilde en iyi sonucu almanızı sağlar.

Yağmur M.

Yağmur M.

Grafik & Tasarım Uzmanı

Profesyonel grafikler hedef kitleniz için çok önemlidir. Logo, afiş, reklam ve her alanda en iyi tasarımlar için bizimle çalışabilirsiniz.

Yener Ü.

Yener Ü.

Yazılım Mühendisi

Wordpress hazır portalları ile internet dünyasına hızlı bir giriş yapabilirsiniz. Yazılımcımız sizler için en iyi siteyi hazır hale getirebilir.

Eylül A.

Eylül A.

Marka Yöneticisi

Marka yönetimi profesyonellik ister. Doğru hedef kitle seçimi ve markanızın istediğiniz noktaya gelmesi için profesyonel destek alabilirsiniz.

İbrahim A.

İbrahim A.

Seo & Adwords Uzmanı

Web sitesi dünyaya açılan kapınızdır ancak sadece siteniz olması yetmez. Doğru bütçeyle doğru kitleye reklam yaptırmak istiyorsanız biz size destek verebiliriz.

Abdurrahman S.

Abdurrahman S.

Mekan Tasarım Uzmanı

Mekânınız ya da ofisiniz sizi, daha da önemlisi markanızı yansıtır. Profesyonel bir dokunuşla, müşterilerinizi kolayca etkileyebilir ve oyuna önde başlayabilirsiniz.

Hüseyin C.

Hüseyin C.

Sosyal Medya Uzmanı

Sosyal medyanızı doğru yönetmek sizin alanınızdaki gücünüzü gösterir. Ekibimiz sosyal medyanızı yönetirken, siz müşteri ağınızı genişletebilirsiniz.

Burak Ş.

Burak Ş.

Backlink Uzmanı

Web sitenizi doğru adımlarla yönetmezseniz istediğiniz yere gelmeniz çok zor. Kısa sürede doğru şekilde sizin için sitenizin değerlerini yukarı çıkarabiliriz.

Sedat S.

Sedat S.

E-Ticaret Kurulumları

E-Ticaret sitesi kurmak istiyorsanız uzmanımız size profesyonel destek vermeye hazır. Şirket kurulumu ve ödeme sistemleri danışmalığınızı yapıyoruz.