in

BayıldımBayıldım

Kova Burcunun Komik Yönleri

kova burcunun komik yönleri

Kova burcunun komik yönleri! Özgürlüklerine düşkün, kimsenin ne dediğine aldırmayan, en zeki burç insanı kovanın bir de komik yönlerini keşfetmeye ne dersiniz?

Kova Burcunun Komik Yönleri

Kova burcu insanı eğlenmeyi çok sever. Her an, her yerde bir partiye gitmeye hazır bulunurlar. Bir çıplaklık partisi verilse ona bile hayır demezler. Çünkü onların çıplak olmayla veya çıplak görülmeyle ilgili önyargıları yoktur. Kova burcu insanının çoğu 1960’lı yıllara özenirler. O yıllarda yaşayamamanın özlemini çekerler. Çünkü 60’lı yıllar kaygısız davrandığı yıllardır. Toplum içinde kaygısızca çıplak gezdikleri son zamandır.

Eğer karşısındaki insana bir cümle kuracaklarsa, o cümlenin başında “dostum, kardeşim, kanka” gibi hitapları kullanmayı severler.

Kova burcu insanıyla bir kahve dükkanına gittiyseniz, onların değişik siparişlerine hazır olun. Herkes kahve siparişi verirken, onun canı ayran içmek ister. Onların bu tavırları sizi oldukça güldürecektir. Çok tuhaf insanlardır ve çoğu zaman onları çözmekte zorlanırsınız. Bazen dünyadan ve insanlardan çok sıkıldıkları zamanlar olur. Durdukları yerde her gün astral seyahate çıkabilirler. Eğer bir kovayla konuşurken, size baktığı halde uzaklaştığını hissediyorsanız aman onların konsantrasyonlarını bozmayın. Çünkü o anda ruhu binayı terk etmiş demektir. Kim bilir o sırada kafasının içinde hangi galakside geziniyordur. Hangi kişinin kafasına girmeye çalışıyordur.

Çoğu Rock yıldızı kova burcu insanından çıkar. Gökyüzüne ve maviye gönülden bağlıdırlar. Satürn’ü komşu çocuğu gibi görür. Kendilerinden dolayı da uzaylıların varlığına inanırlar.

Onlarla aşk yaşamak çok zevklidir. Ama kolay kolay bağlanamazlar. Onları etkilemenin yolları dış görünüşten geçmez. İlgiyi severler ancak bu da yeterli değildir. Komik, sevecen ve zeki insanlar onların çekim alanı içindedir. Yaptıkları esprilerle kendilerine hayran bırakırlar. Eşsiz sohbetleri vardır. Sabahlara kadar konuşsanız asla sıkılmazsınız. Aklınıza gelen her çılgınlığı yapmaya çekinmezler. İster sevgili olun ister arkadaş onlarla eğlenmenin keyfini doyasıya yaşarsınız.

Kendinizle ilgili bir sır verdiğiniz zaman, o sır onlarla mezara gider. Eğer gerçekten onların gönlünü fethettiyseniz ölene kadar size değer vermeye devam ederler. Bir kova burcu insanını kaybetmek istemezsiniz. Onlar ile düşünmeden dünyanın diğer ucuna bile gitmekten asla çekinmeyin. O kadar dolu zamanlar geçirirsiniz ki yaptığınız hiç bir şeye pişman olmazsınız.

Kova burcunun en etkin 10 özelliği

5 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kadınların beden dili

Kadınların Beden Dili Ne Söyler

Pilatesin faydaları

Pilatesin Faydaları Nelerdir?