in

BayıldımBayıldım

Kova Burcunun En Etkin 10 Özelliği

Kova burcunun en etkin 10 özelliği

Kova burcunun en etkin 10 özelliği! Özgürlüklerine olan düşkünlüğüyle, mantıklı davranışlarıyla gelin kovaları biraz daha yakından tanıyalım.

Kova Burcunun En Etkin 10 Özelliği

1- Kovalar hava grubunun değişken burçlarıdır. İzmir benzetmesi tam kovalara uygun bir benzetmedir. Zira İzmir’in havasına da kızına da güven olmaz derler. Aynı şekilde kovalara da öyle çok fazla güven olmaz.

2- Kova burcu insanı oldukça mantıklı kişilerdir. Hatta o kadar çok mantıklıdır ki size gına getirmesi olağan bir durumdur. Onun mantıklı hallerinden sıkılabilirsiniz.

3- Radikal fikirleri ve kararları vardır. Bu fikirleri karşısında ‘delirmişsin sen’ diye düşünebilirsiniz. Ancak böyle düşünmeniz onlar üstünde pek etkili değildir. Çünkü kovalar yine bildiğini okuyacaktır.

4-Kovalar her zaman ben kendime yeterim havasındalardır. Kimseye ihtiyaç duymazlar. Eğer bir kişiden buna benzer  sözler duyuyorsanız emin olun bu kişinin burcu kesinlikle kovadır.

5- “ Ayna ayna söyle bana var mı benden güzeli” bu söz tam kovalara uygun bir durumdur. Aynalar kova insanlarının en iyi dostudur.  Çünkü onlar aynanın karşısına geçmeye bayılırlar. Kendilerini izlemeyi, kendilerine olan sevgilerini anlatmaktan bıkmazlar.

6- Kova burcu insanlarının yanakları çabuk kızarır. Karakterlerinde utangaçlık vardır.Yalan söylemeyi beceremezler zaten yalan söyleme taraftarı olmazlar.

7- Ani sinir patlamaları vardır. O sinir patlamaları anında neye uğradığınızı bilemezsiniz. Bu halleri ile sizi şaşırtsalar bile sinirini aldığı an olanı unuturlar. Bir o kadar da affedicidirler.

8- Kova burcu insanları çok fedakardır. Öyleki yaptığı fedakarlıkları hiç bir çıkarları olmadan yaparlar. Size yaptığı bir iyilik varsa bunu anında unutur asla ben sana böyle yaptım diye yüzünüze vurmaz

9- Kovaları tanıyarak seversiniz. Çünkü onlar sizinle yakınlaşmak için ilk olarak nasıl bir kişilik olduğunuzu analiz ederler. O nedenle Kova burcu insanları için genellikle ilk izleniminiz onların mesafeli hatta soğuk kişiler olduğudur.

10- Kova burcu insanı temkinli kişilerdir. Eğer onunla beraberseniz heyecanlı aktiviteleri unutun. Onlarla beraber bungee jumping filan yapamazsınız. Hatta en az heyecan duymanız gereken aktivitenin bungee jumping olduğunu şimdiden kabul edin. Çünkü kovaların güvenli alan takıntısı vardır.  Ama yinede heyecanlı aktiviteler yapmak isterseniz size saygı duyacaklardır. Bu konuda sizi özgür bırakacaklardır.

 

Kova Burcu Seks Hayatı – Burçların Seks Hayatı

8 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

65 yaş ve üzeri vatandaşlar

65 Yaş Ve Üzeri Vatandaşlar Dikkat!

bayram namazı kılınacak mı

Bayram Namazı Kılınacak mı?