in

Kova Burcu Ve Sağlık Problemleri – Burçların Sağlık Sorunları

Kova burcu ve sağlık

Kova burcu ve sağlık problemleri yazımda sizlere Kova burcunun karşılaşması olası sağlık sorunları ve yaygın hastalıkları ile ilgili bilgiler verdim. Kova burcunun vücudumuzda temsil ettiği bölgelerimiz : Dolaşım sistemi ve topuk bölgesidir.

Kova Burcu ve Sağlık Problemleri

-Akciğer, bacak, diz, kan dolaşımı, ayak bileği ile diz arası bölgeler, baldır, nabız, nefes, efor, hipofiz bezi,kan dolaşımının yükselmesi ve alçalması, asabiyet, şizofreni, damarlar, felç, menopoz durumu, bağırsaklarda kasılma- gevşeme Kova burcu ile ilgilidir.

Açık fikirli ve düşüncelerini eyleme dönüştürdükleri zaman mutlu olan kişilerdir. Ekip çalışmasından mutlu olurlar. Kendi doğrularıyla hareket etmekten hoşlanırlar ve düşünüp hemen harekete geçerler. Metabolizmaları çok hassastır. Doğal ilaçlar vücutlarında daha iyi etki yapar. Biyoenerji, Akapunktur, Homeopati, alternatif tedavi yöntemleri ilgilerini çeker. Bir anda başlayan hızla iyileşen, ve iz bırakmadan ilginç bir şekilde ortadan kaybolan hastalıklara yakalanabilirler. Bilekleri çok hassas olan Kovaların, spor yaparken dikkatli olmaları gerekiyor. Ayakkabı seçerken dikkatli davranmalılar. Aynı anda bir çok şeyi yapmaya kalkarlar. Spor yaşamlarında önemli bir yer tutmalı, yoksa elektriksel enerjilerini boşaltma konusunda zorluk çekebilirler. Vücutlarına çok değer verirler. En küçük rahatsızlıklarda paniğe kapılırlar ve hemen doktora koşarlar. Formlarını korumak için, her türlü faaliyetler katılırlar kusurlarını düzeltme konusunda cesurca bıçak altına yatmaktan korkmazlar.

KOVA BURCU VE SAĞLIK

Kova burcu vücutta dolaşım sistemini ve topuk bölgesini yönetir. Bu kısımlardan çıkan rahatsızlıkların büyük sebebi budur. Kova burcu mide ve bağırsaklarından devamlı sıkıntı yaşayabilir. Bunu önlemek için beslenmesinde dikkat etmesi gereken şeyler vardır. Yağlı, baharatlı ve asitli yiyecek ve içecekleri asla tüketmemesi gerekir. Bol bol yeşillik yemesi onun için iyidir. Kova burcunun sağlık konusunda en şanssız olduğu kısım. Herhangi bir hastalığa yakalandığında tedavisi için ilaç kullanamamasıdır. Kullanmaya çalıştığı andan itibaren midesine kramplar girmeye başlar.

 

KOVA BURCU SAĞLIK SORUNLARI

Kova burcu hayatını mide koruyucular ile geçiren burçlardan birisidir. Onların en iyi ilacı yoğurt ve muzdur neredeyse. Hatta muzda çok tüketilmesinden kaynaklı bağırsaklardaki dolaşım sistemini yavaşlatabilir. Kova burcu sağlık sorunlarını bir kenara atıp hayatına devam edemez. Baş ağrısı yada bir karın ağrısı gibi değildir onların yaşadığı problem. Dolaşım sistemlerinin düzeni bozulduğu an günlük yaşantılarında ki bütün işleri aksar. Bu problemden kurtulmaları için midelerini tanımaları ve ona göre davranmaları gerekir.

KOVA BURCU HASTALIKLARI

Kova burcunun en sık yakalandığı hastalıklar, reflü, gaz sancısı, kabızlık ve ishal gibi rahatsızlıklardır. Bunların yanı sıra ayak ağrıları ve topuklarında çıkan sivilcelerde vardır. Çok fazla ayakta kaldıklarından sonra. Ayak bileklerinden başlayarak topuğa kadar olan yerler ağrımaya başlar. Bunu önlemek için çeşitli bitkisel ağrı kremleri veya masaj kremlerini kullanmayı deneyebilirler. Dolaşım sistemlerinin aksak çalışmasını dikkate almaları ve bir doktora gitmeleri önemlidir. Kendi kendisine geçmesini beklerler ise çok fazla zorluk çekerler.

Burçların Zayıf Kişilik Özellikleri – Burçlar ve Özellikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Cyberpunk 2077 Ertelendi

pırasanın faydaları

Pırasanın Faydaları Nelerdir?